بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

تولید با کیفیت ملی

بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی

بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی
1397/10/15
12:43 1395

مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.

خبرنگار جام جم البرز: سینا شاه بختی مدیرکارخانه این واحد تولیدی با اشاره به تولید متنوع برای سنین مختلف از کودک 2 سال به بالا، گفت: سالانه 100 هزار عدد انواع بافت در این مجموعه، تولید و روانه بازار کشور می شود.

وی افزود : سه نسل از خانواده شاه بختی در صنعت تولید مواد اولیه پوشاک و بافت زمستانی بوده اند و اکنون در واحدهای تولیدی بیش از 200 کارگر مشغول به کار شده اند.

مدیر مجموعه تولیدی جامه بافت با اشاره به ورود این واحد به تولید لباس های زنانه، گفت: برای حفظ روند فعلی و توسعه فعالیت این چنین واحد هایی احتیاج است دولت در حوزه تامین ارز و مواد اولیه و همچنین سرمایه در گردش حمایت هایی انجام دهد.

مسعود شاه بختی عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با اشاره به حجم اقتصادی قابل توجه بازار پوشاک ایران گفت: تا سال گذشته پوشاک با حجم قابل توجهی به ایران قاچاق می شد به گونه ای که بر اساس آمارها سالانه 2 میلیارد و 700 میلیون دلار پوشاک قاچاق وارد کشور می شد در حالی که واردات رسمی پوشاک به کشور 60 میلیون دلار بوده است.

وی افزود : البته امسال با برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و گران شدن ارز در کشور، روند ورود قاچاق کند شده و کاهش قیمت تمام شده این محصول را در پی داشته است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر