بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

تولید با کیفیت ملی

بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی

بهار اقتصادی با پوشاک زمستانی
1397/10/15
12:43 1395

مجموعه تولیدی جامه بافت در استان البرز باتوجه به کیفیت تولید محصولاتش، همواره سفارش تولید از کشورهای اروپایی مانند ایتالیا دارد.

خبرنگار جام جم البرز: سینا شاه بختی مدیرکارخانه این واحد تولیدی با اشاره به تولید متنوع برای سنین مختلف از کودک 2 سال به بالا، گفت: سالانه 100 هزار عدد انواع بافت در این مجموعه، تولید و روانه بازار کشور می شود.

وی افزود : سه نسل از خانواده شاه بختی در صنعت تولید مواد اولیه پوشاک و بافت زمستانی بوده اند و اکنون در واحدهای تولیدی بیش از 200 کارگر مشغول به کار شده اند.

مدیر مجموعه تولیدی جامه بافت با اشاره به ورود این واحد به تولید لباس های زنانه، گفت: برای حفظ روند فعلی و توسعه فعالیت این چنین واحد هایی احتیاج است دولت در حوزه تامین ارز و مواد اولیه و همچنین سرمایه در گردش حمایت هایی انجام دهد.

مسعود شاه بختی عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران با اشاره به حجم اقتصادی قابل توجه بازار پوشاک ایران گفت: تا سال گذشته پوشاک با حجم قابل توجهی به ایران قاچاق می شد به گونه ای که بر اساس آمارها سالانه 2 میلیارد و 700 میلیون دلار پوشاک قاچاق وارد کشور می شد در حالی که واردات رسمی پوشاک به کشور 60 میلیون دلار بوده است.

وی افزود : البته امسال با برنامه ریزی ها و اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و گران شدن ارز در کشور، روند ورود قاچاق کند شده و کاهش قیمت تمام شده این محصول را در پی داشته است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.