پیام های مردمی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

با ما تماس بگیرید

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1397/10/15
12:43 1395

 

توجه

خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

 

قابل توجه نمایندگان مجلس و مقامات دولت

افزودن بی مطالعه هزینه خدمات عمومی مانند برق، گاز، آب و ... به صور و طرق مختلف باری سنگین و طاقت فرسا بر دوش کم توان مردم در این شرایط نابسامان اقتصادی است. لذا بر این اساس شایسته است که مقامات دست اندرکار مجلس و دولت تکالیف سنگین را بر مردم تحمیل نکنند. چرا که مردم درآمدی کافی ندارند.

مهران احمدی از کرج

پروژه مسیر روگذر غربی شرقی میدان سابق سپاه چرا راکد است؟!

پروژه عمرانی مسیر روگذر غربی شرقی میدان سپاه به صورت کند اجرا می شود و بیشتر اوقات عملیات عمرانی آن فاقد پیشرفت است. لطفا مسئولان مربوطه با توجه به حجم ترافیک فزاینده کرج راه حلی برای سرعت دادن به پیشرفت پروژه مذکور بیابند.

سیدنصرالین میر عربشاهی

مسئولان پاسخ دهند

اراضی بایر شهید ایرانی واقع در میدان قدس حصارک پایین جنب پارک بسیج از سوی مسئولان قول ساخت بیمارستان را داده بودند، ولی با وجود سپری شدن طولانی مدت این موضوع متاسفانه خبری از آن نیست. با توجه به این که استان البرز و حجم عظیم جمعیت آن ساخت چنین بیمارستانی را با امکانات مجهز لازم می کند. لذا از مسئولان ارشد استان البرز درخواست داریم که به این خواسته شهروندان جامه عمل بپوشانند.

 مصطفی میرزایی از کرج

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر