پیام های مردمی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با ما تماس بگیرید

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1397/10/15
12:43 1395

 

توجه

خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

 

قابل توجه نمایندگان مجلس و مقامات دولت

افزودن بی مطالعه هزینه خدمات عمومی مانند برق، گاز، آب و ... به صور و طرق مختلف باری سنگین و طاقت فرسا بر دوش کم توان مردم در این شرایط نابسامان اقتصادی است. لذا بر این اساس شایسته است که مقامات دست اندرکار مجلس و دولت تکالیف سنگین را بر مردم تحمیل نکنند. چرا که مردم درآمدی کافی ندارند.

مهران احمدی از کرج

پروژه مسیر روگذر غربی شرقی میدان سابق سپاه چرا راکد است؟!

پروژه عمرانی مسیر روگذر غربی شرقی میدان سپاه به صورت کند اجرا می شود و بیشتر اوقات عملیات عمرانی آن فاقد پیشرفت است. لطفا مسئولان مربوطه با توجه به حجم ترافیک فزاینده کرج راه حلی برای سرعت دادن به پیشرفت پروژه مذکور بیابند.

سیدنصرالین میر عربشاهی

مسئولان پاسخ دهند

اراضی بایر شهید ایرانی واقع در میدان قدس حصارک پایین جنب پارک بسیج از سوی مسئولان قول ساخت بیمارستان را داده بودند، ولی با وجود سپری شدن طولانی مدت این موضوع متاسفانه خبری از آن نیست. با توجه به این که استان البرز و حجم عظیم جمعیت آن ساخت چنین بیمارستانی را با امکانات مجهز لازم می کند. لذا از مسئولان ارشد استان البرز درخواست داریم که به این خواسته شهروندان جامه عمل بپوشانند.

 مصطفی میرزایی از کرج

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.