پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی

پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب

پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب
1397/10/18
12:43 1395

ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:

دولت نمی خواهد کالای ضروری و ارزاق مورد نیاز مردم را تامین کند، زیرا فراوان شنیده می شود که فلان جنس مایحتاج عمومی در بندرگاه ها داخل کشتی است و به دلایل مختلف اجازه تخلیه پیدا نمی کند. و علیرغم این که صحبت از واردات گوشت و برنج و ... می شود، اما قیمت این اقلام هر روز گرانتر از قبل می شود و وارد شدن این اقلام بر بازار تنها در اختیار و امکان دولت است که عزم جدی بر رفع موانع دیده نمی شود و مجلس هم صرفا نقش نظارت به معنای لغوی دارد، نه نظارت قانونی! یعنی فقط می بیند.

در این سالی که مقام معظم رهبری آن را سال حمایت از کالای ایرانی نامیده اند، تولید و اشتغال وضع اسفباری دارد و صنعت کشور به سمتی می رود که مردم را به سوی خرید تولید خارجی سوق می دهد، و این یعنی استفاده نکردن مردم از تولید داخلی و یعنی بیکاری صنعتگران و کارگران که روز به روز کارگاه های صنعتی و حتی کشاورزی و دامداری با مشکلات مواجه و رو به تعطیل است.

قیمت اجناس کنترل و مهاری ندارد و مردم می گویند چگونه با افزایش قیمت دلار قیمت ها افزایش می یابد، اما با کاهش قیمت دلار ارزان نمی شود؟!

متاسفانه جامعه جهانی برای دستیابی به اغراض خود به هر روشی متوسل می شود. حرکات به ظاهر نامتعادل و دیوانه وار ترامپ نه به این جهت است که او آدم نابالغی است، بلکه شرایط جهانی اقتضا می کند در راس یک کشور مدعی ابرقدرتی فردی با این ویژگی باشد تا آمریکا اهداف خود را پیش ببرد. اما در کشور ما گرچه انتظار حرکات نامتعادل و غیر معقول نیست، اما مسئولین امر بخواهند می توانند جهت پاسداری از حقوق و منافع مردم گام های مفید و ارزشمندی بردارند.

محمد حسین روحی یزدی

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر