استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) بر همه مسلمانان تسلیت باد دیگر آن خنده‌ی زیبا به لب مولا نیست همه هستند ولی هیچ کسی زهرا نیست
  • حضرت فاطمه زهرا (س) الگوی همه مسلمانان جهان حمایت از ولایت و رهبری مهمترین درس و الگوی حضرت فاطمه زهرا (س) برای مسلمانان است.
  • سپیده کاشانی «نمای نزدیک» دریچه ای خواهد بود برای نمایاندن گوشه ای از ذوق و استعداد شما. منتظرتان هستیم تا عکس و گزیده شرح حال و نمونه ای از آثار ادبی و هنری خود را برای درج در این ستون ارسال فرمایید. شرکت شما را در این اقتراح ارج می نهیم. «نمای نزدیک»
  • تاکید بر فرهنگ سازی،با تولید برنامه های پرمخاطب نماینده ولی فقیه درالبرز: تولید برنامه هایی که با برنامه ریزی و فکر انجام شود باعث جذب مخاطب خواهد شد.
  • استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.
  • چرا نباید یک عنکبوت را کشت؟ اگر چه عنکبوت ها ممکن است ترسناک باشند و شما آن ها را دوست نداشته باشید، ولی کشتن آن ها بیش از آن که برای خانه شما مفید باشد، مضر است.
  • پروژه ناراضی سازی مردم در چله انقلاب ملت ایران تجربه چهل سال زندگی در لوای نظام مقدس جمهوری اسلامی را پشت سر می گذارد و مسئولین نظام به ویژه مقام معظم رهبری تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی دارند. اما ظاهرا در مقام عمل ، شاد و خرسند شدن مردم در چهل سالگی نظام برای عده ای خوشایند نیست و این سخن به دلایل ذیل است:
  • نقش دوچرخه در حمل و نقل امروزه با توجه به روند فزاینده کاربرد اتومبیل های شخصی و مسائل و معضلات اقتصادی ،اجتماعی،زیست محیطی و ... که در پی داشته است،گسترش حمل و نقل عمومی و شیوه های غیر موتوری به عنوان راه حل های اساسی شناسایی شده اند.گرچه گسترش سیستم های حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوس و تاکسی و مترو و ... یک اقدام ارزشمند و مناسب برای کاهش بحران ترافیک در شهرهای بزرگ است، اما در کنار آن می توان با گسترش شیوه های دیگر حمل و نقل مانند دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه غیر موتوری به عنوان راه حل های مکمل برای کاستن از معضلات ترافیکی استفاده کرد.
  • نشست صمیمی استاندار البرز با اهالی هنر استاندار البرز گفت : اهالی فرهنگ و هنر البرز مانع خاصی سر راه فعالیت خود ندارند.
  • پیام های مردمی توجه خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن02632210009دفتر تحریریه سرپرستی روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

درسالن جلسات صداوسیما مرکز البرز

استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم

استفاده از ظرفیت رسانه برای آگاهی بخشی به مردم
1397/10/18
12:43 1395

کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا وارز با حضور مدیرکل صداوسیما مرکز البرز برگزار شد.


خبرنگار جام جم البرز: رئیس کارگروه فرهنگی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پنجمین جلسه این کارگروه در سالن جلسات صدا و سیمای مرکز البرز با اشاره به اینکه برخی از مدیران برای جذب منابع بیشتر آمارهای مبهمی ارائه می کنند، گفت: باید از فرافکنی و سیاه نمایی خودداری کنیم.

مدیرکل صداوسیمامرکز البرز دراین جلسه گفت: در البرز و کرج مشکلاتی وجود دارد که در همه جا وجود دارد، بنابراین باید تعصب استانی داشت و از ظرفیت رسانه ملی برای نشان دادن قوت های استان استفاده کرد.

وی با اشاره به این که کارگروه فرهنگی مهمترین کارگروه مبارزه با قاچاق کالا برای آگاه سازی مردم است گفت: در این کارگروه باید بیشتر به مردم بپردازیم .

مقدسی افزود: در این برهه که هجمه شبکه های خارجی برای سیاه نمایی کشور و اقتصاد وجود دارد کار بسیار سختی است که از مردم بخواهیم تا به اجناس داخلی اطمینان کنند.

همچنین با توجه به نزدیکی پایان سال بررسی عرضه منسوجات و پوشاک در کنار قاچاق سوخت نیز از مهمترین موضوعات این جلسه بود که به آن پرداخته شد.

استفاده از ظرفیت رسانه ملی در استان برای آگاه سازی مردم در استفاده از کالای ایرانی و موضوع استفاده مجدد از کارت های سوخت نیز از موضوعاتی بود که مورد تاکید قرار گرفت.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر