سرپرست فرمانداری ویژه کرج معرفی شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

طی حکمی از سوی استاندار البرز:

سرپرست فرمانداری ویژه کرج معرفی شد

سرپرست فرمانداری ویژه کرج معرفی شد
1397/11/15
12:43 1395

طی مراسمی با حضور مهندس کامکار معاون استاندارالبرز و مدیرکل دفتر حوزه استاندار،"مهندس خسرو ارتقایی" بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج معرفی شد. 
خبرنگار جام جم البرز: «خسرو ارتقایی» در آیین معارفه در  فرمانداری شهرستان کرج در جمع کارکنان فرمانداری گفت:  قبول این مسئولیت حسب دستور دکتر شهبازی استاندار محترم بوده است.
وی افزود:  ۱۴ سال در وزارت کشور و در ۴ استان کشور خدمت داشته ام.
ارتقایی با بیان اینکه مهندس شفقی از قدیمی های وزارت کشور هستند و ادبیات مشترکی داریم افزود: از تلاش ها و زحمات مهندس شفقی در این مدت مراتب قدردانی را دارم.
وی افزود: شهرستان کرج یکسال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشت و در این مدت نیز تلاش های ویژه ای برای مدیریت بحران حوادثی همچون زلزله و... صورت گرفت و طی این مدت شاهد ثبات در مدیریت کلانشهر کرج هم بودیم.

وی ادامه داد: ما از نسل انقلاب هستیم . در تمامی برهه ها از دوران دانشجویی که مبارزات انقلابی داشتیم تا دوران دفاع مقدس و سازندگی حضور جدی در تمامی عرصه ها داشته ام و امروز به وضوح  تجلی استقلال،آزادی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را شاهد و نظاره گر هستیم.

سرپرست جدید فرمانداری کرج بابیان اینکه دشمنان از هر سو در صدد  اعمال فشار هستند، حفظ بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی را اولویت نخست دانست و تصریح کرد:  امروز ادبیات آمریکا و دیگر کشورهای وابسته تغییر کرده است و به شکلی دیگر سعی در لطمه زدن هستند که باید این شرایط را با هشیاری باید پشت سر بگذاریم و در روز ۲۲ بهمن ماه با حضور با شکوه مردم در راهپیمایی، بار دیگر حمایت از نظام جمهوری اسلامی را به تجلی برسانیم.

مهندس ارتقایی با بیان اینکه  تغییر مدیریتی همواره وجود داشته است و  این رفت و آمدها هیچ خللی در  مسیر خدمت و انگیزه و تلاش و هشیاری ما  وارد نمی کند  بلکه همگی محکم و استوار کار را ادامه دهند، افزود:  هنر ما باید این باشد که مسئولیت را بدرستی انجام دهیم و اگر اینگونه باشد، دیگر شاهد مشکلی نخواهیم بود.معاونت های فرمانداری شهرستان کرج نیز با قوت و قدرت  ادامه کار خود را دنبال کنند.
در پایان این مراسم از تلاش های مهندس شفقی قدردانی شد و مهندس خسرو ارتقایی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ویژه شهرستان کرج رسما کار خود را آغاز نمود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.