سرپرست فرمانداری ویژه کرج معرفی شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

طی حکمی از سوی استاندار البرز:

سرپرست فرمانداری ویژه کرج معرفی شد

سرپرست فرمانداری ویژه کرج معرفی شد
1397/11/15
12:43 1395

طی مراسمی با حضور مهندس کامکار معاون استاندارالبرز و مدیرکل دفتر حوزه استاندار،"مهندس خسرو ارتقایی" بعنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان کرج معرفی شد. 
خبرنگار جام جم البرز: «خسرو ارتقایی» در آیین معارفه در  فرمانداری شهرستان کرج در جمع کارکنان فرمانداری گفت:  قبول این مسئولیت حسب دستور دکتر شهبازی استاندار محترم بوده است.
وی افزود:  ۱۴ سال در وزارت کشور و در ۴ استان کشور خدمت داشته ام.
ارتقایی با بیان اینکه مهندس شفقی از قدیمی های وزارت کشور هستند و ادبیات مشترکی داریم افزود: از تلاش ها و زحمات مهندس شفقی در این مدت مراتب قدردانی را دارم.
وی افزود: شهرستان کرج یکسال پر فراز و نشیب را پشت سر گذاشت و در این مدت نیز تلاش های ویژه ای برای مدیریت بحران حوادثی همچون زلزله و... صورت گرفت و طی این مدت شاهد ثبات در مدیریت کلانشهر کرج هم بودیم.

وی ادامه داد: ما از نسل انقلاب هستیم . در تمامی برهه ها از دوران دانشجویی که مبارزات انقلابی داشتیم تا دوران دفاع مقدس و سازندگی حضور جدی در تمامی عرصه ها داشته ام و امروز به وضوح  تجلی استقلال،آزادی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را شاهد و نظاره گر هستیم.

سرپرست جدید فرمانداری کرج بابیان اینکه دشمنان از هر سو در صدد  اعمال فشار هستند، حفظ بنیان های نظام مقدس جمهوری اسلامی را اولویت نخست دانست و تصریح کرد:  امروز ادبیات آمریکا و دیگر کشورهای وابسته تغییر کرده است و به شکلی دیگر سعی در لطمه زدن هستند که باید این شرایط را با هشیاری باید پشت سر بگذاریم و در روز ۲۲ بهمن ماه با حضور با شکوه مردم در راهپیمایی، بار دیگر حمایت از نظام جمهوری اسلامی را به تجلی برسانیم.

مهندس ارتقایی با بیان اینکه  تغییر مدیریتی همواره وجود داشته است و  این رفت و آمدها هیچ خللی در  مسیر خدمت و انگیزه و تلاش و هشیاری ما  وارد نمی کند  بلکه همگی محکم و استوار کار را ادامه دهند، افزود:  هنر ما باید این باشد که مسئولیت را بدرستی انجام دهیم و اگر اینگونه باشد، دیگر شاهد مشکلی نخواهیم بود.معاونت های فرمانداری شهرستان کرج نیز با قوت و قدرت  ادامه کار خود را دنبال کنند.
در پایان این مراسم از تلاش های مهندس شفقی قدردانی شد و مهندس خسرو ارتقایی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری ویژه شهرستان کرج رسما کار خود را آغاز نمود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر