سرمایه گذاری در حوزه ورزش هزینه نیست

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • زنان در پست های مدیریتی کمترین نقش را دارند رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج، با اشاره به این که زنان در پیروزی انقلاب بیشترین سهم را داشتند، اظهار کرد: این در حالی است که در جامعه کنونی کمترین نقش را دارند و این منصفانه نیست.
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.

شهردار کرج:

سرمایه گذاری در حوزه ورزش هزینه نیست

سرمایه گذاری در حوزه ورزش هزینه نیست
1397/11/17
12:43 1395

ارتقای سطح ورزش موجب تقویت حوزه سلامت جوانان و کاهش مفاسد اجتماعی، اخلاقی، اعتیاد و دیگر مشکلاتی که گریبانگیر جوانان است می شود.

 

خبرنگار جام جم البرز: علی اصغر کمالی زاده با بیان اینکه شورای پنجم نگاه حمایتی به ورزش جوانان دارد، عنوان کرد: باید در حمایت از ورزش اقداماتی در بعد شهری و استانی انجام دهیم و برخی رفتارهای ورزشی را در میان مردم نهادینه کنیم.

این مسئول با یادآوری اینکه دولت، شرکت های ورزشی را از مالیات معاف کرده است، گفت: شرکت ها پس از آن به سمت ورزش های عامه پسند رفتند هزینه تیم داری افزایش پیدا کرد اما زیرساخت های ورزشی که مهم ترین نکته است، توسعه نیافت.

شهردار کرج به این موضوع که بهترین تیم های ورزشی فاقد زیرساخت هستند، اشاره کرد و افزود: باید اقدامات خود را به سمتی ببریم که در حوزه ورزش اثر بخشی و بیشترین بازخورد را داشته باشیم.

اختصاص بودجه مناسب برای احداث سالن ورزشی شهرداری کرج در سال 98

کمالی زاده در ادامه از اختصاص بودجه مناسب برای احداث سالن ورزشی شهرداری کرج سخن گفت و اظهار کرد: در صورتی که از رویدادهای ورزشی حمایت کنیم رقابت ایجاد می شود و جوانان به سمت ورزش تمایل بیشتری پیدا می کنند که این مهم افزایش سطح سلامت را به دنبال دارد.

این مسئول ضمن تاکید بر توسعه زیرساخت های ورزشی، گفت: شنا یکی از پایه ای ترین ورزش هاست این در حالی است که شهرداری کرج فاقد تیم شناست، در صورتی که زمین مناسب داشته باشیم استخر اختصاصی برای ورزش های آبی احداث خواهیم کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به اختصاص 300 میلیون تومان بودجه از سوی شورا به مدال آوران استان اشاره کرد و افزود: این مبلغ پرداخت شده و به زودی مراسمی برای مدال آوران برگزار خواهد شد.

شهردار کرج همچنین از برگزاری جلسات کارگروه ورزشی یاد کرد و ادامه داد: به منظور هم افزایی بیشتر نهادها و رویکردی حمایت آمیز در زمینه ورزش ضرورت دارد این جلسات سه ماه یک بار برگزار شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر