تجلیل از صادرکنندگان نمونه در البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

با حضور وزیر صمت

تجلیل از صادرکنندگان نمونه در البرز

تجلیل از صادرکنندگان نمونه در البرز
1397/11/17
12:43 1395

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت از 21 صادرکننده نمونه استان البرز تجلیل شد.

خبرنگار جام جم البرز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در این مراسم گفت: برگزاری همایش تجلیل از تولیدکنندگان حاوی این پیام است که تولیدگران در جبهه تولید، سربازان اقتصادی هستند.

جهانگیر شاهمرادی افزود: انتخاب واحدهای نمونه کشوری معیارهای خاصی دارد بطوریکه واحدهای صادر کننده در سامانه نمونش ثبت‌نام کرده و اسناد مثبت صادرات خود را ارائه می‌کنند، درنهایت طبق آن انتخاب‌ها توسط کارشناسان و بر اساس توجه به بالاترین سطح صادرات انجام می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: واحدهای صادرکننده نمونه بیشتر در زمینه صنایع دارویی، فرش دستباف، لوازم خانگی، خودرو، مواد غذایی، شیمیایی، دانش بنیان، محصولات کشاورزی، چرم و قطعات خودرو فعالیت دارند.

شاهمرادی گفت: اکنون در استان البرز 340 واحد تولیدی وجود دارد که در بخش صادرات فعال هستند و سالانه حدود 400 میلیون دلار به کشورهای مختلف صادرات دارند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: از 21 صادره کننده نمونه استان که امروز از آنها تجلیل شد 4 نفر نمونه ملی بودند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر