امسال شاهد یک راهپیمایی باشکوه، عظیم و تماشایی در 22بهمن خواهیم بود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

سعید فلاح پور

امسال شاهد یک راهپیمایی باشکوه، عظیم و تماشایی در 22بهمن خواهیم بود

امسال شاهد یک راهپیمایی باشکوه، عظیم و تماشایی در 22بهمن خواهیم بود
1397/11/17
12:43 1395

امسال، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و چهل سالگی را یک دوران تکامل در دین اسلام می دانند. چهل سالگی در فرهنگ دینی و ایرانی به مفهوم بالندگی، رشدیافتگی و پختگی بوده و قابل احترام است.

چهل ساله شدن نظام مقدس انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای نشان دادن قدرت نظام در مقابل تمام سیاست های نادرست دشمنان است.

جان بولتون، نماینده ویژه رئیس جمهور احمق آمریکا در نشست منافقین در سال 2018 در فرانسه گفته بود که باید کاری کرد تا مردم ایران چهل سالگی انقلاب خود را نبینند. به کوری چشم آنان، امروز سلطه گران غرب می بینند و می دانند که انقلاب مردمی ما 40 سال با قدرت در منطقه حکومت کرده و تا کنون هیچ خدشه ای به آرمان های نظام وارد نشده است.

البته در شرایط فعلی، مردم عزیز ایران بر اثر تحریم های همه جانبه دشمنان و بی تدبیری بعضی مدیران در شرایط حساس و مشکلات معیشتی قرار گرفته اند و یقین داریم که در شرایط فعلی، هر فردی در هر پست و مقامی برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم کاری انجام دهد به عنوان یک جهادگر انقلابی وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

این زمان استثنایی ترین دوره تاریخ انقلاب اسلامی است، چرا که دشمنان نظام در صدد هستند در فضای مجازی با ایجاد شبهه و تفرقه افکنی بین ملت به ویژه قشر جوان و حکومت انقلاب اسلامی فاصله بیندازند که باید هوشیارانه نقشه های آنان را نقش بر آب کنیم تا دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی را در این چهل سال با همه فراز و نشیب ها به مردم اطلاع رساانی کنیم تا باور و اعتماد عمومی ارتقا یابد.

برگزاری با شکوه مراسم دهه فجر هر ساله، نشانه پشتوانه مردمی بودن نظام است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن می تواند آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی را بیش از پیش به نمایش بگذارد و از هم اکنون باید به دنبال برگزاری یک راهپیمایی با شکوه و عظیم و تماشایی باشیم و این کار نمی شود، مگر این که مسئولین در کنار مردم، قدر دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و وحدت ملی، ایرانی و اسلامی  باشند و از هر گونه عمل که این وحدت را دچار مشکل کند، قطعا باید دوری کرد.

روز 22 بهمن چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور و استان البرز روز با شکوه و تماشایی ثبت خواهد شد. ان شاالله!

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.