امسال شاهد یک راهپیمایی باشکوه، عظیم و تماشایی در 22بهمن خواهیم بود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

سعید فلاح پور

امسال شاهد یک راهپیمایی باشکوه، عظیم و تماشایی در 22بهمن خواهیم بود

امسال شاهد یک راهپیمایی باشکوه، عظیم و تماشایی در 22بهمن خواهیم بود
1397/11/17
12:43 1395

امسال، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است و چهل سالگی را یک دوران تکامل در دین اسلام می دانند. چهل سالگی در فرهنگ دینی و ایرانی به مفهوم بالندگی، رشدیافتگی و پختگی بوده و قابل احترام است.

چهل ساله شدن نظام مقدس انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای نشان دادن قدرت نظام در مقابل تمام سیاست های نادرست دشمنان است.

جان بولتون، نماینده ویژه رئیس جمهور احمق آمریکا در نشست منافقین در سال 2018 در فرانسه گفته بود که باید کاری کرد تا مردم ایران چهل سالگی انقلاب خود را نبینند. به کوری چشم آنان، امروز سلطه گران غرب می بینند و می دانند که انقلاب مردمی ما 40 سال با قدرت در منطقه حکومت کرده و تا کنون هیچ خدشه ای به آرمان های نظام وارد نشده است.

البته در شرایط فعلی، مردم عزیز ایران بر اثر تحریم های همه جانبه دشمنان و بی تدبیری بعضی مدیران در شرایط حساس و مشکلات معیشتی قرار گرفته اند و یقین داریم که در شرایط فعلی، هر فردی در هر پست و مقامی برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم کاری انجام دهد به عنوان یک جهادگر انقلابی وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

این زمان استثنایی ترین دوره تاریخ انقلاب اسلامی است، چرا که دشمنان نظام در صدد هستند در فضای مجازی با ایجاد شبهه و تفرقه افکنی بین ملت به ویژه قشر جوان و حکومت انقلاب اسلامی فاصله بیندازند که باید هوشیارانه نقشه های آنان را نقش بر آب کنیم تا دستاوردهای بی بدیل انقلاب اسلامی را در این چهل سال با همه فراز و نشیب ها به مردم اطلاع رساانی کنیم تا باور و اعتماد عمومی ارتقا یابد.

برگزاری با شکوه مراسم دهه فجر هر ساله، نشانه پشتوانه مردمی بودن نظام است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن می تواند آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی را بیش از پیش به نمایش بگذارد و از هم اکنون باید به دنبال برگزاری یک راهپیمایی با شکوه و عظیم و تماشایی باشیم و این کار نمی شود، مگر این که مسئولین در کنار مردم، قدر دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی و وحدت ملی، ایرانی و اسلامی  باشند و از هر گونه عمل که این وحدت را دچار مشکل کند، قطعا باید دوری کرد.

روز 22 بهمن چهل سالگی انقلاب اسلامی در سراسر کشور و استان البرز روز با شکوه و تماشایی ثبت خواهد شد. ان شاالله!

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر