کارنامه غرور آفرین انقلاب اسلامی اطلاع رسانی شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

نماینده مجلس :

کارنامه غرور آفرین انقلاب اسلامی اطلاع رسانی شود

کارنامه غرور آفرین انقلاب اسلامی اطلاع رسانی شود
1397/11/18
12:43 1395

نماینده مردم کرج، فردیس ، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی هر چه بیشتر اطلاع رسانی شود.


 

خبرنگار جام جم البرز: عزیز اکبریان روز سه شنبه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: نمایش عزت، اقتدار و ثبات نظام جمهوری اسلامی، همگامی با مردم، امیدافزایی و افزایش اعتماد عمومی از برنامه هایی است که در این ایام در دستور کار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: همچنین تبیین دستاوردها و کارنامه غرورآفرین چهل ساله انقلاب اسلامی با رویکرد تقویت وحدت ملی و انسجام انقلابی باید انجام شود.

اکبریان گفت: روابط عمومی ها برای برخورداری از ابزارهای مختلف فرهنگی، هنرمندانه می توانند شادی و نشاط اجتماعی را جشن های انقلاب اسلامی در بین عموم مردم جامعه تسریع بخشند.

وی با اشاره به موفقیت های جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف خاطر نشان کرد: در تمامی عرصه ها پس از پیروزی انقلاب رشد چشمگیری داشته ایم که نیاز است این موفقیت ها به بهترین شکل اطلاع رسانی شود.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر