پیام های مردمی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

توجه

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1397/11/18
12:43 1395

خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

 

 

مسئولان پاسخ دهند

کسانی که فاقد شغل بوده سهام عدالت هم نداشته و در حقیقت بیکار هستند. دولت چطور می تواند به این افراد سبد کالای حمایتی بدهد؟! سامانه پیگیری آن ها هم که جواب کسی را نمی دهد. لطفا مسئولان پاسخ دهند که مردم گرفتار در این بحران اقتصادی چه کنند؟!

میر عادل میر حمزه از کرج

مسئولان دولت چاره اندیشی کنند

بر اثر برخی اطلاعات ناقص و نارسای مسئولان دولت شمار زیادی از بازنشستگان و فرزندان آن ها حتی بعد از تشکیل خانواده از گردونه لیست دریافت یارانه بگیران در سال های اخیر خارج شده اند و در همین حال افراد ثروتمند هم چنان از صندوق دولت یارانه می گیرند. واقعا معلوم نیست که این دیگر چه نوع برخورد توهین آمیزی با بازنشستگان کم توان مالی است؟ خدا به خیر کند!

جمعی از بازنشستگان کرج و حومه

متروی تهران هشتگرد را بهره برداری کنید

راه اندازی متروی تهران هشتگرد یکی از آرزوهای دیرینه ساکنان و شهروندان هشتگرد و حومه می باشد. لطفا مسئولان دست اندرکار مترو زمینه بهره برداری هر چه سریعتر از خط مذکور را برای رفاه بیشتر مردم فراهم نمایند.

محمد صلاحی از هشتگرد

موانع ساختمانی در پیاده روها را جمع آوری کنید

برخی از پیمانکاران ساختمانی با اشغال فضای پیاده روها و بخشی در خیابان ها و معابر شهری باعث سد معبر و مزاحمت عبور و مرور شهروندان می شوند. لطفا مسئولان شهرداری کرج با پیگیری دقیق این موضوع مشکلات مذکور را شناسایی و حل و فصل نمایند.

مهران اردشیری از کرج

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.