پیام های مردمی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

توجه

پیام های مردمی

پیام های مردمی
1397/11/18
12:43 1395

خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.

 

 

مسئولان پاسخ دهند

کسانی که فاقد شغل بوده سهام عدالت هم نداشته و در حقیقت بیکار هستند. دولت چطور می تواند به این افراد سبد کالای حمایتی بدهد؟! سامانه پیگیری آن ها هم که جواب کسی را نمی دهد. لطفا مسئولان پاسخ دهند که مردم گرفتار در این بحران اقتصادی چه کنند؟!

میر عادل میر حمزه از کرج

مسئولان دولت چاره اندیشی کنند

بر اثر برخی اطلاعات ناقص و نارسای مسئولان دولت شمار زیادی از بازنشستگان و فرزندان آن ها حتی بعد از تشکیل خانواده از گردونه لیست دریافت یارانه بگیران در سال های اخیر خارج شده اند و در همین حال افراد ثروتمند هم چنان از صندوق دولت یارانه می گیرند. واقعا معلوم نیست که این دیگر چه نوع برخورد توهین آمیزی با بازنشستگان کم توان مالی است؟ خدا به خیر کند!

جمعی از بازنشستگان کرج و حومه

متروی تهران هشتگرد را بهره برداری کنید

راه اندازی متروی تهران هشتگرد یکی از آرزوهای دیرینه ساکنان و شهروندان هشتگرد و حومه می باشد. لطفا مسئولان دست اندرکار مترو زمینه بهره برداری هر چه سریعتر از خط مذکور را برای رفاه بیشتر مردم فراهم نمایند.

محمد صلاحی از هشتگرد

موانع ساختمانی در پیاده روها را جمع آوری کنید

برخی از پیمانکاران ساختمانی با اشغال فضای پیاده روها و بخشی در خیابان ها و معابر شهری باعث سد معبر و مزاحمت عبور و مرور شهروندان می شوند. لطفا مسئولان شهرداری کرج با پیگیری دقیق این موضوع مشکلات مذکور را شناسایی و حل و فصل نمایند.

مهران اردشیری از کرج

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر