بکوشیم همه تابع حق باشیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

به یاد جانباز شهید پاسدار جان بر کف احمد بابکان

بکوشیم همه تابع حق باشیم

بکوشیم همه تابع حق باشیم
1397/11/18
12:43 1395

احمد معمولا تا نیمی از شب به عبادت و راز و نیاز می پرداخت و بسیاری از روزها را روزه می گرفت. چند ساعت قبل از عروج نورانی اش از من پرسید:« فردا چه روزی است؟» گفتم:« فردا جمعه است و مصادف با رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت کریم اهل بیت(ع).» گویی راز شهادت را پیدا کرده بود و رسیدن به آن را زیر لب با توسل و اشک زمزمه می کرد. با همان حالت عارفانه، همرزمان دیگر را که در آن جا بستری بودند جمع کرد و از خاطرات به یادماندنی مبارزاتش گفت. چند ساعت بعد روح بزرگ و زیبایش تا آسمان بلند شهادت پرواز کرد.

وصیت نامه

هر نگاهی نیست در او سودی، و هر کلامی کم نیست در آن یاد خداوند، پس او تقوی است، و سکوتی که در آن فکر نباشد پس غفلت است، پس خوشا به سعادت کسی که نظر او عبرت است و در سکوتش فکر کردن باشد و حرف زدنش ذکر خدا باشد، گریه کند بر خطایش و مردم از او در امان باشند. (بابت چشم و زبان و ...) و باید بدانیم آن چه امروز ممکن است خدای ناکرده به انقلاب اسلامی ما ضربه بزند فقط هواپرستی و خودخواهی ها و بی عدالتی ها خواهد بود. بکوشید همه تابع حق باشید و از تفرقه اندازی ها دوری کنید و باید سعی نماییم تا تمامی خواسته هایمان را بر خواسته های خداوند تبارک و تعالی منطبق گردانیم و همیشه توکل به خداوند و توسل به ائمه (ع) که امکان پذیر می باشد، داشته باشیم. روحش شاد و راهش پررهرو باد!

راوی: همرزم شهید

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر