تا وقتی که قدرت داریم کسی به کشور طمع نمی کند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

صفارهرندی در البرز:

تا وقتی که قدرت داریم کسی به کشور طمع نمی کند

تا وقتی که قدرت داریم کسی به کشور طمع نمی کند
1397/11/21
12:43 1395

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر خود به البرز گفت: تا وقتی که قدرت داریم کسی به کشور طمع نمی کند.

خبرنگار جام جم البرز: صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم یادواره 159 شهید دوران 8 سال دفاع مقدس با حضور مردم و مسئولان در مسجد جامع محله چهارصد دستگاه گفت: توان موشکی و دفاعی ما موجب شده دشمن نتواند به این آب و خاک چشم طمع داشته باشد.

وی با اشاره به دشمنی آمریکا با ملت ایران گفت: مشکل آمریکا قدرت دفاعی ایران نیست، آمریکا از نفوذ ایران در منطقه هراس دارد بنابراین همه تلاش خود را به کار گرفته تا با ایران مقابله کند اما بخاطر الهی بودن انقلاب اسلامی، پیروزی نهایی از آن ما خواهد بود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: جمهوری اسلامی دلها را فتح کرده است و اکنون مظلومان و مستضعفان جهان به ویژه در خاورمیانه دوست دارند تا حکومتشان مثل ایران شود.

صفارهرندی گفت: دلیل اصلی ناراحتی آمریکایی‌ها این است که نفوذ معنوی مردم ایران در منطقه بیشتر از آمریکایی‌هاست، آمریکا از همه مسائل مطلع است و مشکل آن‌ها میزان محبوبیت و نفوذ ایران در منطقه است و این فتح به خاطر خون شهیدان است،

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جشن چله انقلاب اسلامی در حال حاضر در حال برگزاری است، گفت: دلیل نجنگیدن با ایران این است که جنگ برای آن‌ها هزینه‌بر است، هرجا که آمریکایی‌ها خواستند به آن حمله کنند قبل از آن تجهیزات نظامی را تضعیف و آن کشور را خلع سلاح و تضعیف کردند.

صفارهرندی با بیان اینکه کسانی که می‌گویند دوره موشک و سلاح تمام شده دانسته یا نادانسته به کشور ضربه می‌زنند، اضافه کرد: تا وقتی که قدرت دارید کسی طمع به کشور ندارد و اگر ضعیف شدید دیگر دشمن به هدف خود رسیده و مرگ ما آن روزی است که از دفاع فاصله بگیریم و به‌دنبال کاهش قدرت نظامی و دفاعی باشیم.

وی با اشاره به موفقیت های جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی گفت: امام خمینی (ره) در سخنان خود خبر از آینده روشن نظام می داد که آن روزها باورش برای خیلی ها سخت بود اما امروز می بینیم که این نظام مقدس در حال فتح است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر