اعزام دانش آموزان دختر به اردوی راهیان نور

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

سفر معنوی

اعزام دانش آموزان دختر به اردوی راهیان نور

اعزام دانش آموزان دختر به اردوی راهیان نور
1397/12/14
12:43 1395

چهل دانش آموز دختر دبیرستانی و هنرستانی به اردوی راهیان نور اعزام شدند.

خبرنگار جام جم البرز: رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان طالقان در مراسم بدرقه دانش آموزان اعزامی به اردوی راهیان نور با اشاره به حضور 40دختر دانش آموز سال دوم و سوم دبیرستان و هنرستان(دوره متوسطه دوم) در این سفر معنوی، افزود: مناطق عملیاتی جنوب، مقصد نهایی این دانش آموزان خواهد بود.

حسینی نسب گفت: اعزام این دانش آموزان به اردوی راهیان نور در قالب درس آمادگی دفاعی آنان انجام می شود.

وی گفت: در این اردوی پنج روزه، دانش آموزان از یادمان های شهدای کشور در مناطق عملیاتی شلمچه، دوکوهه، هویزه و طلائیه بازدید خواهند کرد.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان طالقان ابراز امیدواری کرد؛ برگزاری این اردوها فرصت مغتنمی برای تعالی و بالندگی معنوی دانش آموزان، آشنایی آنان با رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشد.

سرهنگ اصل زعیم فرمانده سپاه طالقان نیز بابیان اینکه هرسال به جز اعزام دانش آموزان،تعدادی از مردم شریف طالقان و علاقه‌مندان نیز به این سفر معنوی اعزام می شوند گفت: خوشبختانه ثبت نام از علاقه مندان این سفر در حال افزایش است و بیشترین زمان استقبال و درخواست، برای این سفر معنوی در اواخر اسفند ماه است که می خواهند لحظه تحویل سال را در مناطق عملیاتی جنوب کشور و در کنار شهدا حضور داشته باشند.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر