خدا حافظ تا سال دیگر، تا بهار سال دیگر

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

پیام سرپرست روزنامه جام جم البرز

خدا حافظ تا سال دیگر، تا بهار سال دیگر

خدا حافظ تا سال دیگر، تا بهار سال دیگر
1397/12/21
12:43 1395

امروز صبح وقتی که به ساختمان سرپرستی جام جم می آمدم، صدای جیک – جیک گنجشک ها را شنیدم. صدا از میان شاخه های تازه جوانه زده نارون می آمد. ایستادم و تماشا کردم. زیاد بودند. چند سار هم وسط آن ها دیده می شد. صدای سارها با گنجشک ها فرق داشت. خوشحال بودند. هم گنجشک ها و هم سارها. فهمیدم که نوروز در راه است.

قلم را برداشتم، کاغذ سفیدی مقابلم گذاشتم و به صفحه سفید نانوشته آن خیره شدم و به فکر فررفتم. به فکر سال و سال هایی که گذشت. به فکر جام جم، آشنای هر ایرانی. این امانت عزیز و با ارزش. روزنامه ای که میلیون ها ایرانی در چندین سال سپری شده از چاپش با خواندن آن بر تجربه های زندگی و دانش خود افزوده اند.

و به این می اندیشم که سال 97به پایان خود نزدیک است، به همین راحتی! انگار دیروز بود که سال نو را شروع کردیم، حالا داریم با آن خدا حافظی می کنیم. به همین ترتیب زندگی ادامه پیدا می کند و پیش می رود و تنها خداست که می ماند.

من هم از حالا از طرف خودم و تمام همکارانم در دفتر جام جم عید را به شما خوانندگان و خانواده هایتان تبریک می گویم. از حالا با خودم قرار گذاشته ام که موقع تحویل سال همگی را دعا کنم. همه همکارانم و تمام خوانندگان جام جم را. هم خودشان و هم خانواده هایشان را. همه مردم ایران را و همه انسان ها را. وبا خودم قرار گذاشته ام که پس از تحویل سال نماز بخوانم، و این چقدر قشنگ است که آدم سال جدید را با عبادت خدای خودش شروع کند.

پس: خدا حافظ تا سال دیگر، تا بهار سال دیگر!

 

 

محمد تقی حسنی

سرپرست روزنامه جام جم در استان البرز و شهرستان های غرب استان تهران

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر