تشدید گشت ویژه بازرسی از واحدهای صنفی در جاده کرج- چالوس

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

بازرسی در جاده کرج-چالوس

تشدید گشت ویژه بازرسی از واحدهای صنفی در جاده کرج- چالوس

تشدید گشت ویژه بازرسی از واحدهای صنفی در جاده کرج- چالوس
1397/12/23
12:43 1395

گشت مشترک بازرسی از واحد های صنفی با حضور نمایندگان اتاق اصناف ، سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز ،سازمان تعزیرات حکومتی ،اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی ،اداره بهداشت ،واحد بازرسی و نظارت اصناف با هدف نظارت بر فعالتی واحد های صنفی در ایام پایانی سال تشدید و به مرحله اجرا درآمد.

خبرنگار جام جم البرز: گشت مشترک بازرسی از واحد های پذیرایی جاده کرج- چالوس ، با حضور نمایندگانی از ادارت و سازمان های فوق الذکر انجام شد که طی آن ،نحوه ی فعالیت تعدادی از این واحد ها در بحث رعایت نرخ های مصوب ،بهداشت محیط و شرایط طبخ غذا ،ارائه خدمات شایسته به مشتریان ،صلاحیت بهداشتی کارکنان رستوران ها و ...مورد ارزیابی کارشناسان مربوطه قرار گرفت . تشدید این گشت ها با هدف آموزش، پیشگیری و در نهایت برخورد با تخلفات صنفی و بهداشتی صورت گرفت.

حمید کریمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در همین رابطه گفت: با توجه به شروع مسافرت های نوروزی تا چند روز دیگر و افزایش تردد در محور کرج - چالوس ،ضروریست تا متصدیان واحد های صنفی پذیرایی در این محور ،ضمن توجه به ضوابط بهداشتی و رعایت نرخ های مصوب اتحادیه ،خاطره ای خوش را برای مسافران نوروزی رقم زده و امکانات مناسبی را برای استقبال و پذیرایی از هموطنان عزیزمان فراهم آورند .

وی افزود : گشت های مشترک بازرسی از واحد های صنفی ،در ایام باقی مانده تا سال جدید به طور جدی دنبال خواهد شد . لذا از کلیه فعالان صنفی درخواست دارم ضمن توجه به قوانین نظام صنفی ، نهایت همکاری را با بازرسان داشته باشند .

کریمی افزود : درگشت مشترک بازرسی از واحد های پذیرایی جاده کرج- چالوس ، کیفیت غذا ،نظافت ،بهداشت یخچال ها و سردخانه ها ،وزن وقیمت انواع غذاها ،شرایط نگهداری گوشت و مواد غذایی مورد ارزیابی بازرسان قرار گرفت و موارد لازم و ضروری نیز به متصدیان این واحد ها یادآوری شد . همچنین در بررسی تعدادی از این واحد ها ،مقادیری غذای فاسد کشف شد که در حضور نمایندگان سازمان ها و با دستور قضایی ،تمام مواد کشف شده معدوم شد .

 

رضیعی، رئیس شعبه هشت تعزیرات حکومتی استان البرز نیز گفت: ما با دقت در این ایام به کار خود ادامه می هیم و با متخلفین برخورد خواهیم کرد. رضیعی افزود: ما از مردم تقاضا داریم در صورت مشاهده هرگونه تخلف با شماره 124 و یا سامانه 125.irسازمان تعزیرات حکومتی تخلفات را منعکس کنند و مطمئن باشند تمام همکاران ما در حداقل زمان به شکایات رسیدگی خواهند کرد.

آقایان لشکری و رجب زاده، نمایندگان اتاق اصناف و بهداشت نیز تاکید کردند در صورت تخلف با شماره 190تماس بگیرند. آن ها افزودند: تیم های ما بدون تعطیلی در ایام نوروز آماده پاسخگویی خواهند بود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر