با تمام قوا مقابل تروریست خواهیم ایستاد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

امام جمعه کرج

با تمام قوا مقابل تروریست خواهیم ایستاد

با تمام قوا مقابل تروریست خواهیم ایستاد
1398/1/24
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: امام جمعه کرج گفت این روز ها شاهد حرکت جاهلانه از رییس جمهور فاسد و احمق درجه یک آمریکایی هستیم که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برخلاف تمام قواعد بین المللی تروریسم اعلام کرد ولی آمریکا بداند که خود تروریست است وبا تمام قوا در برابر این تروریست خواهیم ایستاد.

آیت الله حسینی همدانی افزود : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از این موضوعات و تحریم ها با تمام توان داخلی عبور خواهد کردو به زودی همه شاهد خواهند بود آمریکا، این جرثومه فساد از صحنه روزگار محو خواهد شد.

امام جمعه کرج همچنین با تبریک اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع) گفت:انقلاب با جوان ها شروع شد وبدون همراهی جوانان دستیابی به اهداف انقلاب ممکن نبود و امروز هم بدون حضور جوانان دستیابی به اهداف والای انقلاب ممکن نیست.

امام جمعه کرج افزود : دشمنان برای این که منابع ثروت کشور که همان جوان ها هستند را از بین ببرند برنامه ریزی کرده اند ولی جوانان باید هوشیار باشند و در زمین دشمن بازی نکنند.

آیت الله حسینی همدانی گفت : مسؤلان هم باید از جوانان انقلابی و متعهد در همه عرصه ها استفاده کنند چرا که در بیانیه گام دوم انقلاب هم همه توجهات رهبری به سوی جوانان است.

وی گفت : امروز حنای آمریکا رنگی ندارد و شعار جوانان امروز هم همان مرگ بر آمریکاست.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر