بازدید استاندار البرز از کمپ های البرزیها در استان خوزستان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

دومین روز سفر استاندارالبرز به خوزستان

بازدید استاندار البرز از کمپ های البرزیها در استان خوزستان

بازدید استاندار البرز از کمپ های البرزیها در استان خوزستان
1398/1/25
12:43 1395

استاندار البرز در روز دوم سفر خود به استان خوزستان از کمپ ها احداث شده در شهرستان باوی بازدید کرد.

خبرنگار جام جم البرز: شهبازی در این بازدید با اشاره به اینکه پس از احداث سیل بند و امنیت خاطر مردم، آنها به خانه‌های خود بازگشتند گفت: حدود ۵۰۰ چادر در ۶ کمپ در مناطق مختلف شهرستان در موقعیت های مناسب احداث شده است که مردم در دو شب اول سیل از آنها استفاده کردند، این چادر ها در حال حاضر تا اعلام وضعیت سفید بر پا خواهند بود.

وی در ادامه از پل معلق غرق شده در غرب شهرستان ملاثانی دیدن کرد و خاطر نشان کرد پس از پایین رفتن آب رودخانه کارون احداث مجدد آن در دستور کار قرار گیرد.

استاندار البرز با بیان اینکه با حضورنیروهای البرزی و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه و ایجاد سیل بند از ورود آب به شهر شیبان جلوگیری شد افزود: بر اساس اعلام فرماندار باوی، شهر شیبان باید تخلیه می شد ، اما با حضورنیروهای البرزی و اقداماتی که در خصوص بازگشایی راه ها و ایجاد و تقویت سیل بند ها صورت گرفت، از ورود آب کارون به این شهر جلوگیری شد.

استاندار البرز با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای کمک رسانی به استان های سیل زده کشور، اضافه کرد: پیش از دستور وزیر کشور مبنی بر تعیین البرز به عنوان معین خوزستان ، برای امداد و خدمات رسانی، ۴ محموله کمک های مردمی استان البرز به استان گلستان ارسال شد.

وی افزود: اکنون تیم استانداری ۳ کمپ برای اسکان سیل زدگان آماده کرده اند و عملیات تحکیم و بازسازی سیل بندها ادامه دارد.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.