تلاش ستودنی البرزی ها در مناطق سیل زده

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

البرز ، معین خوزستان

تلاش ستودنی البرزی ها در مناطق سیل زده

تلاش ستودنی البرزی ها در مناطق سیل زده
1398/1/25
12:43 1395

با حضور تیم های امدادی و کمک رسانی استان البرز ، نوای تلاش و آبادانی درشهرستان باوی استان خوزستان طنین انداز شد.

خبرنگار جام جم البرز: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز که چند روز است در راس تیم های امدادی و کمک رسانی استان در شهرستان باوی استان خوزستان مستقر است گفت : در پی تلاش های مناسب تیم های اعزامی استان البرز ، استاندار خوزستان در تماس تلفنی از فرماندار باوی خواست ، نسبت به انتقال نیرو و تجهیزات به سایر شهرستان های خوزستان نیز اقدام کند.

درویش پور با بیان اینکه شهرستان باوی در معرض خطر جدی قرار داشت اما با تلاش تیم های اعزامی از استان ، اکنون به ثبات نسبی رسیده است افزود:با توجه به روند مطلوب اقدامات البرز بعنوان استان معین خوزستان مستقر در شهرستان باوی، استاندار خوزستان درتماسی از فرماندار باوی خواست که بخشی از امکانات و نیروی انسانی مستقر در باوی را برای امدادرسانی به سایر شهرستان های خوزستان نیز انتقال دهند.

وی افزود:در مدت حضور نیروها و تجهیزات البرز در شهرها و روستاهای شهرستان باوی، به علت ایجاد آب بند جدید از ادامه ورود آب و سیلاب به شهر شیبان جلوگیری شد و اکنون نیز نیروها و تجهیزات البرز به سمت بخش عنافچه و روستاهای زیر مجموعه آن رفته اند.

درویش پور با بیان اینکه کمک های مردم استان البرز پس از دریافت در نقاطی که بیشتر مورد نیاز است توزیع می شود افزود:با توجه به گستردگی منطقه و نیاز به کمک رسانی بیشتر از مردم البرز خواهشمندیم که کمک رستانی ها تداوم داشته باشد

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.