طرح ملی ریحانه بهشتی

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

در مدارس البرز

طرح ملی ریحانه بهشتی

طرح ملی ریحانه بهشتی
1398/1/27
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان البرز گفت:این طرح تربیتی - فرهنگی با هدف آگاهی به دانش آموزان دختر و با رویکرد توجه به فلسفه حجاب و نقش آن در تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی انجام شد.

مسعود مهران نیا افزود:آموزش نقش مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین گروه سنی دانش آموزان دارد و یکی از تاثیر گذارترین آثار حجاب در جامعه حفظ کرامت انسانی و ارتقای شخصیت زنان و تقویت بنیان خانواده ها است که نباید به سادگی از آن عبور کنیم.

وی در ادامه اضافه کرد: در این طرح معلمان و کارشناسان فرهنگی و دینی به بیان فلسفه حجاب در بین بانوان پرداختند و از حجاب اسلامی به عنوان یک عامل بازدارنده آسیب دیدگی این قشر در جامعه سخن گفتند.
مهران نیا گفت: در قالب این طرح برای دانش آموزان نشست فرهنگی به منظور پاسخگویی به سوالات و شبهات دینی و شرعی بانوان و ویژه برنامه حفظ حجاب با شعار من حجاب را دوست دارم در مدارس البرز در دستور کار قرار گرفت.
وی در پایان افزود: برگزاری مسابقه کتابخوانی ، تجلیل از دانش آموزان با پوشش حجاب برتر، برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف، مقاله نویسی ، تهیه روز نامه دیواری و داستان نویسی برنامه های دیگری است که در قالب طرح ملی ریحانه در مدارس البرز اجرا شده است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.