کار باید به دست جوانان سپرده شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

آیت‌الله حسینی همدانی در بزرگ‌ترین اجتماع جوانان استان البرز

کار باید به دست جوانان سپرده شود

کار باید به دست جوانان سپرده شود
1398/1/29
12:43 1395

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه لیبرال‌ها به مدیریت جوانان بدبین هستند، گفت: اگر ۴۰ سال گذشته را بررسی کنیم و به هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حریم، علم و فناوری، سیاست، ورزش و غیره نگاهی بیندازیم می‌بینیم هرکجا که مدیریت در دست جوانان بوده، پیشرفت حاصل‌شده و نقش اساسی را جوانان ایفا کرده‌اند.

 

خبرنگار جام جم البرز: آیت‌الله حسینی همدانی در مراسم اولین اجتماع جوانان استان البرز، ضمن تبریک روز جوان و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: حضرت علی‌اکبر (ع) شهید کربلا است که در سن ۲۷ سالگی به شهادت رسید. ایشان خصوصیات منحصربه‌فردی همچون شجاعت، بصیرت و تقوا داشتند و تا زمان شهادت نماز شب خود را ترک نکردند و رابطه ولایت‌پذیری ایشان نیز در روایات بسیار ذکرشده است.

وی بابیان اینکه حضرت علی‌اکبر (ع) اسوه جوانان است، تأکید کرد: امروز به تأسی از جوانانی که انقلاب کردند و شما جوانان انقلابی که سرمایه‌های کشور هستید این برنامه باشکوه برگزارشده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز در بخش دیگری عنوان کرد: گام دوم انقلاب به جوانان مربوط می‌شود و رهبر معظم انقلاب از جوانان خواستند تا بار پیشرفت، توسعه و مدیریت کشور را به دوش بکشند چراکه مدیریت لیبرالی که سال‌ها دست‌به‌دست گشته چیزی جز چالش درراه نظام به وجود نیاورده و این مدیریت قطعاً باید کنار گذاشته شود.

آیت‌الله حسینی همدانی بابیان اینکه لیبرال‌ها به مدیریت جوانان بدبین هستند، گفت: اگر ۴۰ سال گذشته را بررسی کنیم و به هشت سال دفاع مقدس، دفاع از حریم، علم و فناوری، سیاست، ورزش و غیره نگاهی بیندازیم می‌بینیم هرکجا که مدیریت در دست جوانان بوده، پیشرفت حاصل‌شده و نقش اساسی را جوانان ایفا کرده‌اند.

وی جوان را فردی اعلام کرد که حریص نیست و اگر درست هدایت شود کار را پرقدرت پیش می‌برد و گفت: همایش امروز در کمتر از یک هفته با همکاری جوانان برگزارشده است، درست است که همه ارگان‌ها، سازمان‌ها وادارات در برگزاری این برنامه مشارکت داشته‌اند اما اساس و پایه اصلی برگزاری آن را جوانان تشکیل می‌دهند.

امام‌جمعه کرج گفت: اگر بنا باشد در دهه پنجم انقلاب گشایشی صورت گیرد، آن را ۴۰ میلیون جوان مستعد ایرانی انجام می‌دهند.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به اینکه رسول اکرم (ص) هرکجا که کار مهمی انجام دادند، آن را به دست جوانان می‌سپردند، تصریح کرد: رسول اکرم (ص) امور فرهنگی، نظامی و غیره را به جوانان شایسته می‌سپردند و نتیجه می‌گرفتند، زیرا برخی به دنبال این هستند که جوان را ناامید کنند و شادابی و طراوت را از جوانان بگیرند و آن‌ها را نسبت به کشور و انقلاب بی‌تفاوت کنند.

وی به طرح سؤالی پرداخت و گفت اگر امروز حضرت علی‌اکبر در میان ما بود و جوانان می‌خواستند از او خط بگیرند و او را الگو انتخاب کنند، چه ویژگی را انتخاب می‌کردند؟ اضافه کرد: ایشان خصوصیاتی همچون علم، پژوهش، جوانمردی داشتند و به دنبال فرهنگ و ورزش بودند و هیچ‌گاه از تهدیدات دشمن نمی‌هراسیدند و در مسیر حق می‌رفتند اما حالا برخی سند ۲۰۳۰ را می‌آورند و می‌گویند این نتیجه اقدامات فرهنگی و اجتماعی شما است و اخیراً هم نکته‌ای در این خصوص کشف‌شده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان البرز خطاب به جوانان، بیان کرد: باوجود شما دشمنان انقلاب می‌دانند که در هیچ زمینه‌ای تاب مقاومت و مقابله نخواهند داشت.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب مبنی بر لزوم همت، ابتکار، توانایی جوانان در همه محورهای سیاسی، فرهنگی، بین‌المللی تأکید کرد: مدیران جوان باید با استفاده از تجربیات افراد پیشکسوت بتوانند کشور را در مسیر درست پیش ببرند.

وی بابیان اینکه جوانان البرزی آمادگی خود را اعلام می‌کنند که اثربخشی و توانایی خود را در توسعه کشور نشان دهند، گفت: ازاین‌پس تعامل دفتر نماینده ولی‌فقیه با جوانان برقرار خواهد بود در نظر داریم برنامه‌های مختلفی را در سطح استان برای این قشر برگزار کنیم، رهبر انقلاب از جوانان می‌خواهند تا اهل بن‌بست شکنی باشند و به آینده امیدوار باشند. ملاک انقلابی بودن اخلاق و مسئولیت‌پذیری و جهاد و ایستادگی است.

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر