باید فرصت دوباره درک ماه مبارک رمضان را قدر بدانیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

خطبه های نماز جمعه کرج

باید فرصت دوباره درک ماه مبارک رمضان را قدر بدانیم

باید فرصت دوباره درک ماه مبارک رمضان را قدر بدانیم
1398/2/22
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: آیت الله حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه ، درحالی که جمعیت بسیار زیادتری نسبت به هفته های گذشته در مصلی کرج حضور داشتند، با اشاره به ایام پر فیض ماه مبارک رمضان گفت: فرصت ماه رمضان و درک مجدد آن نعمتی ویژه است که باید با استفاده از نعمت های خدا شکر آن را به جا آوریم.امام جمعه کرج ادامه داد: مسئولین فرهنگی نیز باید برای تبیین و نشان دادن ویژگی های این ماه تلاش کنند.
وی تصریح کرد: عده ای با مطربی و برگزاری جلسات لهو و لعب به اسم جشن رمضان، با استفاده از بودجه بیت المال اصرار هم بر برگزاری این جلسات پوچ دارند و فرصت ذکر گفتن را به بیهوده گویی تبدیل کرده اند، این برنامه ها حرام است و باید بروید و برنامه های حلال درست کنید، گروه های ارزشی هم که سکوت کرده اند، دستگاه های ناظر هم با قوت برخورد نمیکنند ، عده ای در مدارس، دانشگاه ها، کوچه و خیابان ها بی بندوباری را توسعه می‌دهند، اخیرا تخلفاتی که در مدارس انجام شد و در فضای مجازی هم پیچید، وزیر مربوطه اصل مطلب را نقض میکند، بچه های ما امانت هستند چرا آینده بچه ها را با تصمیمات خود به خطر می اندازید، وزیر مربوطه به همین مدارس اطراف مصلی بیاید ببیند این اتفاقات اینجا افتاده یا نه؟
ایت الله حسینی همدانی افزود:آقایان بفهمید که دشمن قصد نابود کردن دین و ارزش ها و فرهنگ ما را دارد، دشمن از همه جا به دنبال ضربه زدن است از حوزه اقتصادی تا حوزه فرهنگی، او به دنبال نابود کردن همه چیز ما است.
خطیب نماز جمعه کرج در بخش دیگری از خطبه ها با توجه به بیانیه شورای عالی امنیت ملی در خصوص کم کردن تعهدات هسته ای کشور گفت: وقتی آمریکا تحریم های مختلفی را انجام داد ایران می‌توانست عکس العمل نشان دهد، ولی بعد از یک سال اولتیماتوم به اتحادیه اروپا داده شد، باید از این اقدام دولت برای اقدامات محکم تر بعدی حمایت شود، اقدام ایران در همین سطح هم کشور های اروپایی را به هراس انداخت، مسئولین ما بدانند که مردم در حمایت از منافع ملی پشتوانه آنها هستند و آنها را تنها نخواهند گذاشت.

آیت الله حسینی همدانی اضافه کرد: دولت مردان کشور های استکباری به خصوص آمریکا بدانند که ما تا رسیدن به نتیجه مطلوب دست از مقابله با آنها نخواهیم کشید.
وی افزود: در جریاناتی که برای کشور بوجود می آید دوست از دشمن شناخته میشود، در همین جریان چین و روسیه حمایت کردند و عراق هم نپذیرفت، این فضای خوبیست، ما شیعه هستیم
امام جمعه کرج در ادامه به موضوع سالروز اعلام موجودیت رژیم صهیونیستی در ۲۵ اردیبهشت اشاره کرد و گفت: انشالله به زودی شاهد از بین رفتن این نکبت خبیث خواهیم بود، رژیمی که خبیث ترین دشمن اسلام است.
خطیب نماز جمعه کرج با اشاره به موضوع احتکار گفت: عده ای سود جو به مشکلات اقتصادی دامن میزنند، دولت هم برنامه مدونی اعلام نمیکند، دستگاه های مربوطه هم مردم را رها کردند، چرا نظارت و کنترل را جدی نمیگیرید، دادستان محترم با قدرت وارد عرصه شود، کسی که در روزگار سختی پا بر گلوی مردم میگذارد هم جای رافت ندارد، اختلاس ها هم مفاسدی ایجاد کرده اند که با آنها هم باید با قاطعیت برخورد کرد.
وی در پایان به موضوع انتخابات در ماه های آینده‌ نیز اشاره کرد و گفت:بعضی ها افرادی را با تهدید و فشار در مناسبی قرار می‌دهند که در ایام انتخابات به آنها کمک کنند و باید مردم رفتار آنها را رصد کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر