شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

عباس زارع

شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد

شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد
1398/2/23
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج:عباس زارع در یک صد و چهل و دومین جلسه رسمی شورا که میزبان سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز بود افزود: شورای شهر تصمیم آمریکا که قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی بوده است را محکوم کرد و امید است این افتخار را داشته باشیم که همواره کنار سپاه باشیم.

 

رئیس شورای شهر کرج گفت: با توجه به هجمه های سنگین دشمن به کشور امید است با همبستگی، اتحاد و تلاش سعی کنیم این شرایط را پشت سر بگذاریم و در کرج با توجه به پتانسیل های بسیج و سپاه همکاری فی مابین بین این نهادها در جهت افزایش سطح رضایت همشهریان داشته باشیم.

 

وی تاکید کرد: شورای شهر همواره در صف مقدم خدمت به شهروندان است و اثرات کار این نهاد بزرگ موجب رضایت شهروندان و آثار بزرگ و برای نظام است، امیدواریم با هماهنگی دیگر نهادهای استان در جهت ایفای نقش خود برای تسریع خدمات شهرداری و به منظور بهتر کردن آینده شهر گام برداریم.

 

در ادامه منصور وحیدی نائب رییس شورای شهر کرج نیز بیان کرد: از اقدامات سپاه به ویژه در حوزه های فرهنگی و جهادی تشکر می کنیم ، شورای شهر بر مبنای وفاق و همدلی با سایر دستگاه ها و مجموعه سیاسی- امنیتی استانداری گام برداشته است و در خصوص لوایح و کارهای شهرداری با فراز و نشیب ها پیش رفته و به نقطه تلاش و کوشش برای رفع مشکلات شهر گام برداشته ایم.

 

وی در ادامه ضمن تشکر از همراهی سپاه البرز با مدیریت شهری کرج در راستای ارائه خدمات بهتر گفت: خوشبختانه توانسته ایم ارائه خدمات موثر در تکمیل پروژه ها را با تلاش شهردار کرج دنبال کنیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر