شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد

اخبار

 آخرین اخبار 

عباس زارع

شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد

شورای شهر در خصوص اتفاقات کشور موضع صریح و روشن دارد
1398/2/23

خبرنگار جام جم البرز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج:عباس زارع در یک صد و چهل و دومین جلسه رسمی شورا که میزبان سردار مولایی فرمانده سپاه استان البرز بود افزود: شورای شهر تصمیم آمریکا که قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی بوده است را محکوم کرد و امید است این افتخار را داشته باشیم که همواره کنار سپاه باشیم.

 

رئیس شورای شهر کرج گفت: با توجه به هجمه های سنگین دشمن به کشور امید است با همبستگی، اتحاد و تلاش سعی کنیم این شرایط را پشت سر بگذاریم و در کرج با توجه به پتانسیل های بسیج و سپاه همکاری فی مابین بین این نهادها در جهت افزایش سطح رضایت همشهریان داشته باشیم.

 

وی تاکید کرد: شورای شهر همواره در صف مقدم خدمت به شهروندان است و اثرات کار این نهاد بزرگ موجب رضایت شهروندان و آثار بزرگ و برای نظام است، امیدواریم با هماهنگی دیگر نهادهای استان در جهت ایفای نقش خود برای تسریع خدمات شهرداری و به منظور بهتر کردن آینده شهر گام برداریم.

 

در ادامه منصور وحیدی نائب رییس شورای شهر کرج نیز بیان کرد: از اقدامات سپاه به ویژه در حوزه های فرهنگی و جهادی تشکر می کنیم ، شورای شهر بر مبنای وفاق و همدلی با سایر دستگاه ها و مجموعه سیاسی- امنیتی استانداری گام برداشته است و در خصوص لوایح و کارهای شهرداری با فراز و نشیب ها پیش رفته و به نقطه تلاش و کوشش برای رفع مشکلات شهر گام برداشته ایم.

 

وی در ادامه ضمن تشکر از همراهی سپاه البرز با مدیریت شهری کرج در راستای ارائه خدمات بهتر گفت: خوشبختانه توانسته ایم ارائه خدمات موثر در تکمیل پروژه ها را با تلاش شهردار کرج دنبال کنیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر