صادرات ۱۱۹ میلیون دلاری از البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

سال گذشته

صادرات ۱۱۹ میلیون دلاری از البرز

صادرات ۱۱۹ میلیون دلاری از البرز
1398/2/23
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: غلامحسین نوحی سرپرست گمرکات استان البرز ضمن اعلام این خبر گفت: میزان صادرات سال گذشته استان را ۱۱۹ میلیون دلار اعلام کرد و گفت: این میزان در قیاس با سال ۹۶ کاهش داشته است.

وی با تأکید بر اینکه بالغ‌بر ۴۵۰ هزار تن تولید در البرز انجام می‌شود، گفت: از این میزان فقط ۱۰۰ هزار تن از گمرک البرز و باقی از گمرک دیگر استان‌ها صادرشده است.

به گفته سرپرست گمرک استان البرز ۲۵۰ هزار تن از تولیدات استان البرز از گمرک بندرعباس صادرشده که این به نفع ما نیست زیرا صادرات از هر استانی انجام شود عوائد و درآمدهای آن نیز به همان استان می‌رسد.

نوحی بابیان اینکه هزینه‌های صادرات را از دست می‌دهیم، گفت: میزان واردات استان در سال گذشته ۳۲۰ میلیون دلار بوده است، منطقه ویژه می‌تواند نقش مهمی در بالا رفتن حجم واردات داشته باشد زیرا عمده واردات کالاها مربوط به مواد اولیه و مایحتاج سه هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی استان است.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر