کشف بیش از یک تن مرغ فاسد در ساوجبلاغ

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

در بازدید نامحسوس بازرسان دامپزشکی

کشف بیش از یک تن مرغ فاسد در ساوجبلاغ

کشف بیش از یک تن مرغ فاسد در ساوجبلاغ
1398/2/23
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: دکتر حسین زاده رییس دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ با اعلام این خبر گفت: در قالب بازدیدهای نامحسوس کارشناسان اداره دامپزشکی ساوجبلاغ از یکی از سردخانه های نگهداری مواد غذایی شهرستان، میزان هزارو سی کیلوگرم مرغ مشکوک دپو شده کشف شد.

و ی افزود: این کشفیات شامل 450 کیلوگرم مرغ تاریخ مصرف گذشته و مابقی بدون تاریخ مصرف، کشف و ضبط گردیده که به منظور انجام آزمایش های تکمیلی ،نمونه برداری لازم انجام شد.

حسین زاده اضافه کرد: شواهد حاکی از این بوده است که متخلفان درنظر دارند محصولات تاریخ گذشته را با بسته بندی مجدد و تغییر تاریخ مجددا توزیع نمایند .

رییس دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ گفت: به دلیل اهمیت تخلف صورت گرفته ،متصدی این واحد به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شد .

وی افزود: باتوجه به شرایط موجود در بازار گوشت سفید وقرمز، احتمال سوءاستفاده متخلفان، به مراتب نسبت به گذشته افزایش یافته است و لذا کارشناسان نظارت این اداره بطور نامحسوس و مستمر در حال بازرسی و پیگیری های شدید به منظور جلوگیری از تخلفات می باشند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر