جدیت در برخورد با هنجارشکنان رمضان

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • جزیره ای به نام البرز استان البرز یکی از استان های مهم و تاثیر گذار در اقتصاد کشور است . وجود چندین شهرک صنعتی در نقاط مختلف استان البرز ، قرارگرفتن در مسیرترانزیتی شرق به غرب و شمال کشور، همجواری با تهران و ترددهای زیاد از این شاهراه اهمیت آن را دو چندان نموده است .
  • حق ما را بدهید! حدود 18 هزار تن از مدعیان اراضی فاز 5 شهر جدید هشتگرد متعلق به شرکت برق منطقه ای تهران می باشد
  • سرپرست شهرداری رباط کریم معرفی شد با حضور جمعی از معتمدین و اعضای شورای شهر رباط کریم کلید شهر رباط کریم به مهندس عظیم وند تحویل داده شد.
  • تجلیل از کارکنان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر قلیزاده مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نسیم شهر به همراه شریفی،مدیریت فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری باحضور در محل ساختمان اورژانس اجتماعی مستقر در نسیم شهر،وابسته به اداره بهزیستی شهرستان بهارستان،با تعدادی از کارشناسان و کار کنان تلاشگر اورژانس دیدار و ضمن ابلاغ پیام تبریک مهندس شوندی شهردار نسیم شهر و حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی شهر،با اهدای لوح از تلاشهای شبانه روزی عزیزان تجلیل و تکریم بعمل آوردند.
  • نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز معتقد است، مدیریت منابع انسانی، مدیریت سرمایه های انسانی است و تقویت روحیه پاسخگویی اولویت این مدیریت است.
  • البرز در زمره امن ترین استان های کشور است نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه البرز در شاخص های امنیتی و انتظامی در زمره استان های برتر کشور است، افزود: صدای وحدت و همدلی در استان استراتژیک البرز طنین انداز شده و اتحاد و انسجام حاکم در این استان طبق منویات مقام معظم رهبری زمینه ساز پیشرفت و توسعه شده است.
  • البرز در راستای اجرای مانور زلزله و ایمنی مدارس در رتبه ممتاز کشور قرار گرفت رییس سازمان مدیریت بحران کشور، طی نامه ای البرز را جزو استان های ممتاز در اجرای موفق مانور زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور اعلام کرد.
  • خدمت دو میلیارد ریالی مرکز نیکوکاری اسلام آباد به نیازمندان خیّران مرکز نیکوکاری اسلام آباد در مجموع با اعطای کمک دو میلیارد ریالی شامل نقد، کالا و خدمات، بخشی از نیازهای محرومان و مددجویان کمیته امداد امام(ره) البرز را برطرف کردند.
  • تلاش برای کاهش مراجعه شهروندان به مناطق شهرداری کرج شهردار کرج گفت: با همکاری سازمان فاوا درهای یکی از مناطق شهرداری بسته و کلیه خدمات آن به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد.
  • پول ریختن بر روی جنازه مُرده سئوال: برخی در هنگام روبرو شدن باجنازه ای که در معابر،خیابان و یا جاده قرار گرفته، بر روی جنازه مُرده پول می ریزند، این اقدام چه معنا دارد؟

امر به معروف و نهی از منکر

جدیت در برخورد با هنجارشکنان رمضان

جدیت در برخورد با هنجارشکنان رمضان
1398/2/24
12:43 1395

خبرنگار جام جم البرز: فاضلیان رییس کل دادگستری استان در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گفت: برای حفظ حقوق شهروندی روزه داران و حفظ فضای معنوی در جامعه با هنجارشکنان و افرادی که خلاف قانون و شرع اقدام به روزه خواری می کنند، برخورد قضایی خواهد شد.

فاضلیان با بیان اینکه 24 دستگاه و نهاد دولتی نیز در این راستا همکاری خواهند کرد، افزود: خوشبختانه عموم مردم در ماه مبارک رمضان حرمت این ماه را نگه می دارند و مشکل حادی در استان وجود ندارد و برای ایجاد فضای بهتر، اقدامات پیشگیرانه و فرهنگسازی در دستور کار دستگاه قضا قرار گرفته است.

دادستان مرکز استان نیز در این جلسه با تاکید بر امر به معروف و نهی از منکر برای پیشگیری از بروز ناهنجاری در ماه مبارک رمضان گفت: برای برخورد با هنجار شکنان ماه مبارک رمضان شعبه ویژه ای اختصاص پیدا کرده که در کمتر از 48 ساعت به پرونده رسیدگی می کند.

شاکرمی در ادامه بر هماهنگی بین دستگاهی تاکید کرد و گفت: فرهنگسازی برای رعایت حال شهروندان نقش بسیار مهمی دارد و هدف پیشگیری از ناهنجاریهایی است که در نظم جامعه اخلال ایجاد می کنند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر