نبوغ در عکاسی تبلیغات

اخبار

 آخرین اخبار 

در گفتگو با میلاد مهربانیان واکاوی شد:

نبوغ در عکاسی تبلیغات

نبوغ در عکاسی تبلیغات
1398/3/18

در استان البرز مجموعه هایی فعال هستند که با وجود محدودیت های طبیعی با استفاده از خلاقیت و ابتکار توانسته اند به نوعی علاوه بر کارآفرینی رضایتمندی مناسبی را برای مخاطبین و مشتریانشان ایجاد کنند.


خبرنگار جام جم کرج: در استان البرز مجموعه هایی فعال هستند که با وجود محدودیت های طبیعی با استفاده از خلاقیت و ابتکار توانسته اند به نوعی علاوه بر کارآفرینی رضایتمندی مناسبی را برای مخاطبین و مشتریانشان ایجاد کنند. در همین زمینه با یکی از جوانان خوش فکر، تحصیلکرده و مبتکر استان البرز به واکاوی موضوع نبوغ در عکاسی تبلیغات پرداخته ایم، در این راستا توجه خوانندگان گرامی را به چکیده مصاحبه با میلاد مهربانیان، مدیر استودیو عکاسی حس در ذیل جلب می نماییم:
خیلی از مجموعه ها اصلا به موضوع عکاسی تبلیغات توجهی نمی کنند و تبلیغات خود را به افراد نامتخصص می سپارند یا معمولا روابط فامیلی حکم فرماست. اما کسانی که 4سال در دانشگاه تحصیل کرده اند و خیلی از نکات ریز عکاسی را می دانند و وقتی عکسی توسط این افراد گرفته می شود دقیقا به ایده و فکر عکس پی برده می شود .استفاده از افراد ماهر خیلی نکته مهمی در مبحث عکاسی تبلیغات است .
عکاسی تبلیغات یک رشته نوپایی است، خیلی از مواقع نمی توان از تیزر ها استفاده کرد یا خیلی از افراد با ارائه تیلیغات برروی بیلبوردهای شهری با یک عکس نامناسب و غیرحرفه ای نتیجه معکوس می بینند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.