آغاز فروش عرصه مسکن مهر شهر جدید هشتگرد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر عامل شهر جدید هشتگرد:

آغاز فروش عرصه مسکن مهر شهر جدید هشتگرد

 آغاز فروش عرصه مسکن مهر شهر جدید هشتگرد
1398/3/19
12:43 1395


فروش عرصه مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد آغاز شد.


خبرنگار جام جم کرج: به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، داود صفدری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد ضمن اعلام این خبر گفت: در این طرح متقاضیان علاوه بر برخورداری تسهیلات ویژه در این خصوص ، قابلیت نقل و انتقال ملک خود را آزاد و بر ارزش افزوده ملک خود اضافه خواهند کرد.
وی گفت : با ابلاغ دستور العمل عرصه واحد های مهر ۹۹ ساله مقرر گردید دولت به مالکیت خود بر عرصه واحد های مسکن مهر پایان و با واگذاری قرارداد عرصه نسبت به فروش قدر السهم زمین های مسکن مهر نسبت به هر واحد با نظر کارشناس رسمی داد گستری اقدام نماید .
صفدری گفت: در آمد حاصل از این طرح در بخش زیر بنایی و روبنایی مسکن مهر خرج شود .
صفدری با بیان اینکه دولت برای اجرای این کار سیاست تشویقی را تدوین نموده است، اضافه کرد: متقاضیان مسکن مهر که تمایل به پرداخت نقدی سهم عرصه و تسویه حساب کامل دارند مشمول ۳۰ درصد تخفیف در پرداخت نقدی می شوند .
وی گفت: این شرایط برای پراخت اقساطی برای متقاضیان مسکن مهر با ۲۰ درصد نقد و الباقی حداکثر ۵ سال اقساطی است .
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه این طرح نگاه ویژه ای به متقاضیان نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی داشته است، افزود: این گروه از متقاضیان تخفیف ۳۰ درصدی در پرداخت و استفاده ۲۰ درصدی از تسهیلات تخفیف می توانند بهره مند شوند .
وی گفت: با اجرایی شدن این طرح مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان از فروش عرصه عاید دولت می شود که تمام این مبلغ صرف زیر ساخت ها و مسائل عمرانی مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد خواهد شد .
صفدری افزود: در شهر جدید هشتگرد ۴۵ هزار واحد مسکونی مهر وجود دارد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.