طالقان نگین استان البرز است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز

طالقان نگین استان البرز است

 طالقان نگین استان البرز است
1398/3/21
12:43 1395


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: حسب دستور استاندار محترم، ضرورت دارد توسعه و آبادانی شهرستان طالقان در اولویت اقدامات استانداری البرز قرار گیرد.

 

خبرنگار جام جم کرج: به گزارش اداره کل روابط عمومی و اداره کل امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور در جلسه شورای اداری دستگاه های اجرایی شهرستان طالقان گفت: این شهرستان از قابلیت ها و توانایی های بسیار فوق العاده ای برخوردار است که نباید نسبت به آنها غافل بود.
وی افزود: شهرستان طالقان علاوه بر مناظر منحصر به فرد طبیعی ، دارای زیباترین بناها و سازه های تاریخی است که می توانیم با اهتمام به صنعت گردشگری ، شاهد شکوفایی و آبادانی طالقان باشیم.
درویش پور ادامه داد: حسب دستور استاندار محترم، ضرورت دارد توسعه و آبادانی شهرستان طالقان در اولویت اقدامات استانداری البرز قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: آبادانی و توسعه تنها در بستر تامین امنیت میسر است بنابراین نیروهای انتظامی و امنیتی باید توجه کافی به این مسئله را داشته باشند.
وی در پایان گفت: امید است با همکاری و همگرایی مسئولان و مدیران اجرایی استان، اهداف تعیین شده در راستای چشم انداز توسعه شهرستان طالقان هرچه زودتر تحقق یابد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.