اخبار

 آخرین اخبار 

پلیس آگاهی البرز

دستگیری کابل دزدهای تبریز در کرج

دستگیری کابل دزدهای تبریز در کرج
1398/3/22


با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی البرز، سارقان سیم و کابل برق با 105 فقره سرقت در البرز و آذربایجان شرقی در کرج دستگیر شدند.


خبرنگار جام جم کرج: به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز ضمن اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت سیم و کابل‌های ورودی ترانس به تابلو اداره برق باتوجه به حساسیت، موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس اگاهی قرار گرفت.
وی گفت: کارگاهان با بازدید از صحنه‌های سرقت و تحقیقات گسترده و  اقدامات پلیسی ، در نهایت سه نفر از سارقان را شناسایی کردند و با هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه هر سه نفر آنها را در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاه منتقل کردند.
سرهنگ نادر بیگی افزود : در تحقیقات تکمیلی مشخص شد شیوه و شگرد متهمان ، قطع کابل‌های فشار قوی ورودی ترانس‌ها به تابلوها بود و از این طریق سیم‌ها و کابل‌ها  را به سرقت می‌بردند.
وی گفت : در بازجویی‌های پلیسی متهمان ابتدا منکر هرگونه سرقت بودند اما در مواجه با مدارک و مستندات کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشودند و به 105 فقره سرقت کابل وسیم برق اداره برق استان‌های البرز و آذربایجان شرقی اقرار کردند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.