تقدیر از واحد صنعتی موفق در فردیس

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

رونق تولید

تقدیر از واحد صنعتی موفق در فردیس

تقدیر از واحد صنعتی موفق در فردیس
1398/3/22
12:43 1395


اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع شهرستان فردیس از یک شرکت نمونه تولید کننده محصولات بهداشتی در شهرک صنعتی سیمین دشت با هدف استفاده از تجربه ها بازدید کردند.


خبرنگار جام جم کرج: به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز، در این بازدید فرماندار فردیس در دیدار با کارگران این شرکت گفت: با تمام مشکلات امروزی که در بخش تولید با آن مواجهیم جامعه کارگری هیچ گاه از توان و قدرت فکری و جسمی خود در راه توسعه کشور کم نگذاشته است و برای اعتلای نام وطن همیشه در صحنه های مختلف اعم از اقتصادی و اجتماعی حاضر بوده اند .
فرماندار افزود: سال جدید که در ابتدایی ترین ماه‌های آن قرار داریم بنا به فرمایش مقام معظم رهبری به نام سال  رونق تولید  نامگذاری شده است و کارگران همدوش با سایر تلاشگران کشور طلایه داران واقعی تحقق این امر مهم  هستند.
اینانلو اضافه کرد:  قدم هر کارگر به سمت کارگاه و محل کارش به مثابه ایثار برای بالندگی نظام اسلامی و وطن پرآوازه ما ایران است و باید کوشش نماییم مشکلات این بخش به کمترین مقدار خود برسد.
وی در پایان با اشاره به عملکرد خوب این واحد تولیدی گفت: شرکت موفق شما در زمان تحریم با استفاده از تلاش و همت، توانست با استفاده از دانش داخلی بر تحریم پیروز شود و اشتغال خود را حفظ کند و اکنون نیاز است این سیر موفقیت همچنان ادامه یابد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.