لزوم نمایش چهره واقعی آمریکا

اخبار

 آخرین اخبار 

در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشرآمریکایی

لزوم نمایش چهره واقعی آمریکا

 لزوم نمایش چهره واقعی آمریکا
1398/3/28


رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: امروز باید برای شناساندن چهره دشمنان همیشگی به جوانان تلاش بیشتری صورت گیرد.


خبرنگار جام جم کرج: به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز البرز، حجت الاسلام و المسلمین روحی یزدی در جلسه هماهنگی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشرآمریکایی با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده اسلام همچنان با نشانه گیری نسل جوان در تلاش برای ضربه به نظام اسلامی هستند گفت: در تاریخ انقلاب همیشه شاهد شیطنت‌های بسیاری از سوی دشمنان برای ضربه به نظام بودیم.
وی افزود: جوانانی که بعد از انقلاب به دنیا آمده اند، شناخت درستی از این دشمنی ها ندارند و نمی‌دانند چه ضربه‌ هایی برای ریشه کنی نظام زده شده است لذا باید این دشمنی ها برای آنها بازگو شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در ادامه به بازخوانی و افشای جنایات دشمنان نظام اسلامی در طول تاریخ پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و افزود: در روزهای ابتدای تیرماه اتفاقات مهمی مانند سو قصد نافرجام به مقام معظم رهبری، بمب گذاری دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و به شهادت رساندن ۷۲ تن و در رأس آنان آیت الله بهشتی، بمباران شیمیایی سردشت توسط رژیم بعث عراق که شهادت ۱۱۰ نفر و مجروحیت پنج هزار نفر از مردم بی دفاع منطقه از دیگر جنایات دشمنان قسم خورد نظام اسلامی برای ضربه به پیکره مستحکم انقلاب عنوان کرد.
وی گفت: براساس آمار در تاریخ انقلاب اسلامی شاهد ۱۷ هزار و ۱۴۰ شهید ترورتا زمان شهادت شهید بزرگوار احمدی روشن بودیم که این آمار افزایش یافته است.
روحی یزدی اضافه کرد: بنابراین امروز هرچه بیشتر باید با افشا و بازخوانی این وقایع در آگاهی بخشی و اطلاع عموم به ویژه نسل جوان تلاش‌های وافری داشت و امروز باید برای شناساندن چهره دشمنان همیشگی به جوانان تلاش بیشتری صورت گیرد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر