حداقل هزینه های دندانپزشکی در استان البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

در گفتگو با دکتر سید رضا زیدی اعلام شد:

حداقل هزینه های دندانپزشکی در استان البرز

حداقل هزینه های دندانپزشکی در استان البرز
1398/4/6
12:43 1395

موجب شعف و خرسندی بسیار است که با یکی از با انصاف ترین و حاذق ترین مدیران و دندان پزشکان استان البرز به گفتگو نشستیم، دکتر سید رضا زیدی دندانپزشک با اخلاق و خوش نیت از جمله شخصیت هایی است که توانسته است در دو منطقه ی شهری و شهرستانی استان البرز، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی سینا و درمانگاه دندانپزشکی مارلیک خدمات شایان توجهی را به مراجعین این حوزه ارائه دهد، توجه شما را به ماحصل مصاحبه با این دندانپزشک متخصص جلب می نماییم:

 


خبرنگار جام جم کرج – موجب شعف و خرسندی بسیار است که با یکی از با انصاف ترین و حاذق ترین مدیران و دندان پزشکان استان البرز به گفتگو نشستیم، دکتر سید رضا زیدی دندانپزشک با اخلاق و خوش نیت از جمله شخصیت هایی است که توانسته است در دو منطقه ی شهری و شهرستانی استان البرز، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی سینا و درمانگاه دندانپزشکی مارلیک خدمات شایان توجهی را به مراجعین این حوزه ارائه دهد، توجه شما را به ماحصل مصاحبه با این دندانپزشک متخصص جلب می نماییم:

کلینیک های دندانپزشکی شما چه تفاوتی با دیگر مجموعه ها دارد؟
دو موضوع در دندانپزشکی بسیار مهم است، یکی کیفیت درمان و دیگری هزینه های درمان.  با توجه به افزایش قیمت مواد دندانپزشکی که متاسفانه روزانه افزایش قیمت داریم سعی کردیم تنها به مقدار کمی و یا حتی کمتر تعرفه ها را افزایش دهیم. در خصوص با کیفیت کار انجام شده، این مرکز دارای دندانپزشکانی متخصص، زبده و با سوابق کاری زیادی است و از آنجایی که با دانشگاه علوم پزشکی ارتباط داریم همه پزشکان از اساتید دانشگاهی می باشند.
با توجه به توضیحاتی که دادید از دیگر ویژگی های کلینیک هایتان چه مواردی است که بتوان به آن اشاره نمود؟
از نظر بهداشتی به سیستم استریلیزه کردن روز دنیا مجهز هستیم.تعدادی دستگاه استریلیزیشن موجود است که خیلی شدید این مورد انجام می شود. یکی از بهترین گزینه ها برای انجام امور دندانپزشکی این مرکزها می باشد.
مجموعه های شما دارای چه متخصصانی هستند؟
کلینیک هایمان کاملا تخصصی است. متخصص درمان ریشه، متخصص لثه و بیماری های دهان و ...  که همه در مجموعه ما متمرکز می باشند و در کنار هم یک تیم ورک بسار قوی را تشکیل داده ایم. هنگامی که طرح درمان به بیمار داده می شود اگر بیمار نیاز به انجام چند کار تخصصی داشته باشد در همان مرکز به متخصصان ما ارجاع داده می شود و کلیه امور در همان مرکز حاضر است و انجام می گیرد در اینصورت بیماران می توانند با یک تیم قوی کار کنند.
لطفا در خصوص با هزینه های کلینیک توضیح بفرمایید.
 هزینه ها را خوشبختانه به حداقل رسانده ایم که به بیماران از لحاظ مالی فشار وارد نشود می توانیم بگوییم که حداقل هزینه‌ها را در کل استان البرز داریم .
لطفا آدرس و راه های ارتباطی درمانگاه را بیان بفرمایید.
آدرس: فردیس بین فلکه دوم و سوم نبش کوچه ۲۷ جدید (هشت قدیم) درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی سینا
 تلفن: 02636564696
 

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.