خدمات بیمه ای در بهترین مرکز اپتومتری البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

زهره حسینی رییس انجمن اپتومتری البرز اعلام کرد:

خدمات بیمه ای در بهترین مرکز اپتومتری البرز

خدمات بیمه ای در بهترین مرکز اپتومتری البرز
1398/4/17
12:43 1395

با توجه به اینکه زیبایی های جهان خلقت بسیار شگفت انگیز ودیدنی هستند و  80 درصد شناخت و اطلاعات دریافتی ما از محیط پیرامونی  توسط سیستم بینایی انجام می گیرد .

 

 
جام جم کرج - با توجه به اینکه زیبایی های جهان خلقت بسیار شگفت انگیز ودیدنی هستند و  80 درصد شناخت و اطلاعات دریافتی ما از محیط پیرامونی  توسط سیستم بینایی انجام می گیرد . لذامراقبت و حفظ سلامتی سیستم بینایی اهمیت فوق العاده ای دارد. مسئولیت حفظ سلامت چشم و تشخیص عیوب انکساری آن ، همراه با خدمات متنوع دیگری ، از جمله وظایف اپتومتریست (بینایی سنج ) می باشد .
متاسفانه آشنایی مردم از وظایف گروه اپتومتری در کشورما خیلی کم است . و این مهم  نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی توسط رسانه هاست .
به علت عدم آشنایی کافی با حیطه فعالیت این گروه مردم از دریافت خدمات انها که البته با هزینه پایین تری هم ارایه میگردد محروم می مانند .
 جهت آشنایی بیشتربا این رشته ، خبر نگار جام جم با زهره حسینی اپتومتریست موفق و پرتلاش البرزی به گفتگویی پرداخته است که در ذیل می خوانیم :
لطفا سوابق کاری و تجربی خود را بیان کنید؟
مدت 15 سال سابقه کار دارم  و مدت 9 سال است که با افتخار به عنوان رییس انجمن اپتومتری استان البرز در خدمت همکاران عزیزم هستم  و حدود10 سال است که عضو کمیسیون معافیت سربازی استان البرز در بهزیستی هستم و در نظام پزشکی و معاونت درمان دانشگاه نیز همکاری هایی دارم که باعث کسب تجارب خوبی  در زمینه شغلی شده است .  
وجه تمایز خدمات مرکز شما چیست؟
 حوصله و دقت کافی در معاینه چشم و به دنبال ان فیت علمی و درست عینک طبی با کیفیت که موجب  رضایت مردم از مراجعه به گروه  کاری ما است . افتخار میکنیم که یکی از مناسب ترین فضاهای دفتر کار اپتومتری استان البرز را برای ارایه خدمات علمی به مردم فراهم نموده ایم  و در حال حاضر جهت ارائه خدمات بهترو رفاه بیشتر مراجعین  بابیمه های تکمیلی هم  همکاری و تعامل خوبی داریم .
شماره تلفن و آدرس محل فعالیت خود را بیان کنید ؟
شاهین ویلا ، نبش سوم شرقی تلفن
026-34210716
026-34210720
خ طالقانی جنوبی ، نرسیده به میدان 7تیر ، بالای بانک سرمایه ، ساختمان مهدی طبقه اول
ساعات مراجعه 9 صبح تا 12 و ساعت 16تا 20           
32760018  و32760017-026
آدرس سایت : shafafoptik.ir

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.