کیفیت دستگاه های ورزشی ایرانی با نوع خارجی برابری می کند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

شاهرخ نسرین پی مربی بدنساز:

کیفیت دستگاه های ورزشی ایرانی با نوع خارجی برابری می کند

کیفیت دستگاه های ورزشی ایرانی با نوع خارجی برابری می کند
1398/4/18
12:43 1395

حفظ سلامتی جسم با تغذیه سالم ، حرکات ورزشی منظم و اصولی  امکان پذیر می باشد.

 

خبر نگار جام جم کرج : حفظ سلامتی جسم با تغذیه سالم ، حرکات ورزشی منظم و اصولی  امکان پذیر می باشد. سلامت افراد جامعه به پیشبرد اهداف در حوزه های مختلف کمک می کند. جامعه ای به پیشرفت وتوسعه پایدار دست می یابد که در آن افراد از سلامتی کامل جسم و روح بر خوردار باشند. اماکن ورزشی استاندارد و حضور افراد متخصص درحوزه ورزش  می تواند به حفظ این روند کمک کند. خبرنگار جام جم کرج در گفتگویی با یکی از قهرمانان موفق بدنسازی استان البرز به بررسی نقش ورزش و سلامتی درجامعه پرداخته است که در ذیل می خوانیم:  
لطفا خودتان را معرفی بفرمایید؟
شاهرخ نسرین پی هستم فرزند محمود، متولد تهران، مربی بدن سازی هستم به مدت 3سال است که باشگاه ورزشی دارم ، دارای مقام های استانی،آسیایی و کشوری در زمینه های پاور و بدنسازی می باشم.
در شهر کرج استقبال مردم از ورزش چگونه است؟
مردم استقبال خوبی دارند، به خصوص جوانان به ورزش اهمیت بیشتری می دهند. آگاهی مردم نسبت به گذشته درخصوص ورزش بالا رفته و اگر به دید سلامتی به آن نگاه کنند با استقبال بیشتری رو به رو خواهیم شد.
استفاده از داروها و مکمل ها را در رشته بدنسازی چگونه ارزیابی می کنید؟
در بدنسازی و پاور بیشتر از مکمل دارو استفاده می شود. چون تغذیه ما خیلی کامل نیست و به همین خاطر از این مکمل داروها استفاده می کنیم و مکمل خوب هم متاسفانه در ایران وجود ندارد. ورزشکاری که به تازگی ورزش را شروع کرده باید حداقل یک سال تمرین کند تا بتواند مکمل مصرف نماید، اما ورزشکاران حرفه ای در سطح مسابقات استانی یا کشوری باید به طور مرتب مکمل های خوب مصرف نمایند تا به نتیجه دلخواه برسند.
تاثیرات ورزش بر روی سلامت افراد است؟
افراد باید ورزش را به طور مداوم انجام دهند تا بدن سالمی داشته باشند. با یک یا دو ماه ورزش کردن این نتیجه حاصل نخواهد شد. همچنین حرکات ورزشی باید زیر نظر مربی به طور کاملا صحیح انجام شود تا دچار آسیب نشوند. ورزش به صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباط است چرا که هم تاثیر مطلوبی بر روحیه  و هم جسم آنان خواهد گذاشت.
توصیه شما برای افرادی که می خواهند به صورت حرفه ای وارد ورزش شوند چه می باشد؟
معمولا از سن پایین وارد رشته  ورزشی مورد علاقه خود شوند البته این به نوع رشته ورزشی بستگی دارد. به عنوان مثال برای بدن سازی از سن 12 یا 14 سالگی شروع کنند خوب است، برای شنا یا ژیمناستیک از سن 7 سال به بالا دوره سنی مناسبی است.
باتوجه به اینکه امسال سال رونق تولید نامگذاری شده کیفیت دستگاه های ورزشی ایرانی چگونه است؟

تولیدات ایرانی در این زمینه پیشرفت خیلی خوبی داشته و کیفیت دستگاه های ورزشی ایرانی با نوع خارجی آن برابری می کند، اتفاقا چند روز گذشته به نمایشگاه رفته بودم و از پیشرفت وسایل ورزشی ساخت ایران لذت بردم چون دارای کیفیت خوب و استحکام زیادی بودند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.