اخبار

 آخرین اخبار 

دبیر شورای قرآن و عترت البرز خبر داد

ارسال آثار بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي تا 19 تیرماه ادامه دارد

ارسال آثار بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي  تا 19 تیرماه ادامه دارد
1398/4/19

 

    دبیر شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از ادامه روند تحویل آثار جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی تا 19 تیرماه خبر داد.


خبرنگار جام جم کرج : سیده مه لقا هاشمی با اعلام این خبر افزود: در پی میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به عنوان میزبان بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي قرآن و عترت، دبیرخانه این جشنواره در واحد کرج تشکیل شده و شروع به کار نمود.
     وی ادامه داد: دریافت آثار جشنواره توسط دبیرخانه از شانزدهم تیرماه آغاز و تا نوزدهم تیرماه ادامه دارد و آثار دریافتی استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور طبق برنامه از پیش اعلام شده در یک بازه زمانی چهار روزه به دبيرخانه ارسال می شود.


   دبیرشورای قرآن و عترت استان البرز گفت: در روزهای باقیمانده 19 استان دیگر فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند که استان های خراسان رضوی، شمالی، جنوبی، سیستان و بلوچستان، یزد، مرکزی، ایلام، بوشهر و کرمانشاه امروز 18 تیرماه و استان های گیلان، مازندران، گلستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، البرز، قزوین، تهران، سمنان و خوزستان نیز در روز 19 تیرماه آثار خود را به واحد کرج ارسال خواهند کرد.
     هاشمی ضمن اشاره به حضور مستمر نمایندگان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در محل دبیرخانه جشنواره، ابراز امیدواری کرد: بهره گیری از توان و تخصص فرهنگی و اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در برگزاری هرچه شایسته تر این رویداد قرآنی، فرهنگی و معنوی موثر بوده و جشنواره امسال در شأن و جایگاه والای قرآن و عترت برگزار گردد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.