دبيرخانه مركزي بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي قرآن و عترت افتتاح شد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

با ورود اولین سری آثار به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

دبيرخانه مركزي بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي قرآن و عترت افتتاح شد

دبيرخانه مركزي بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي قرآن و عترت افتتاح شد
1398/4/19
12:43 1395


   معاونت فرهنگي و دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز از افتتاح دبيرخانه مركزي بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي قرآن و عترت به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرج خبر داد.


   به گزارش  خبرنگار جام جم کرج به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز،  حجت الاسلام و المسلمين دكتر ابراهیم اكبري  در اين خصوص افزود: دبيرخانه مركزي بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرج در راستاي ترويج فرهنگ قرآني و آشنايي با معارف اهل بيت (عليهم السلام) در بيست رشته مختلف از روز يكشنبه شانزدهم تيرماه فعاليت خويش را با دريافت آثار فرهنگي و قرآني استان‌هاي مختلف آغاز كرد.
     اكبري در ادامه خاطرنشان كرد: طبق برنامه ريزي بعمل آمده آثار گردآوری شده در همه ي استان ها از شانزدهم تیرماه به ترتیب جدول زمانبندی اعلام شده، به اين دبيرخانه ارسال مي شود.
    وي با اشاره به اینکه دریافت آثار جشنواره توسط دبیرخانه تا نوزدهم تیرماه ادامه دارد؛ افزود: تاكنون استان های آذربايجان شرقي و غربی، همدان و نجف آباد آثار خود را به دبيرخانه ارسال كرده اند.
    حجت الاسلام والمسلمین دكتر اكبري با اشاره به وجود ظرفيت هاي بالای استان البرز اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از تمام توان و ظرفیت این استان جهت هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد عظیم فرهنگی و قرآنی استفاده كرده و اميدواریم ميزبان شايسته اي براي ترويج معارف قرآني باشيم.
    وی در پایان با اشاره به حضور کمیته های تخصصی داوری اعم از استادان دانشگاه و صاحبنظران حوزه های هنری و دینی، یادآور شد: پس از اتمام داوري در مهرماه سال جاري مراسم اختتاميه جشنواره با حضور صاحبان آثار برگزيده و ميزباني واحد كرج برگزار می شود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.