مفاخر فرهنگی و هنری، سرمایه و الگوهای ارزشمندکشور هستند

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:

مفاخر فرهنگی و هنری، سرمایه و الگوهای ارزشمندکشور هستند

مفاخر فرهنگی و هنری، سرمایه و الگوهای ارزشمندکشور هستند
1398/4/19
12:43 1395


به مناسبت روز قلم، شاعر و نویسنده استاد علومی تبریزی از شعرای آیینی کشور روزدوشنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی درسالن ولایت اداره ارشاد فردیس تجلیل شد /استاد «محمدحسین کتابچی» متخلص به علومی تبریزی شاعر و غزلسرای معاصر کشور ساکن شهرستان فردیس استان البرز دارای بیش از ۷۰ اثر منظوم و اشعار بسیاری در مدح ائمه معصومین (ع) با لهجه ترکی سروده است.
 
به گزارش خبرنگار جام جم کرج به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس ، ناصر مقدم ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم این اداره برگزاری مراسم نکوداشت برجستگان فرهنگی، هنری، قرآنی و دینی در سطح استان است.
مقدم افزود: با برگزاری این برنامه‌ها می توانیم در جامعه الگوهای استان البرز را معرفی کنیم چرا که این افراد سال‌ها خدمات ارزشمندی به جامعه ارائه کرده اند.
وی با بیان اینکه مفاخر فرهنگی و هنری، سرمایه و الگوهای ارزشمندی هستند که باید به جامعه و جوانان شناسانده شوند، گفت: این حرکت مهم، موجب الگو برداری برای نسل نو و جریان سازی در حوزه فرهنگ و هنر البرز است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خاطرنشان کرد: شهرستان فردیس دارای ذخایر و فرصت‌های ارزنده فرهنگی، هنری و مذهبی است که می‌توانند نام و آوازه خوب این شهرستان را در سطوح استانی و ملی بیش از پیش اعتلا بخشند.
وی اظهار داشت: استاد علومی تبریزی بیش از نیم قرن در حوزه فرهنگ و ادب کشور خدمت کردند و چهار دهه در استان البرز منشأ خیر و برکات بودند و امیدوارم با تجلیل آنها بتوانیم قدم کوچکی را در پاسداشت قلم و اهل قلم برداشته باشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.