كيفيت آثار ارسالي به بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي چشمگير است

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

مسئول برگزاري جشنواره قرآني خبر داد

كيفيت آثار ارسالي به بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي چشمگير است

كيفيت آثار ارسالي به بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي  چشمگير است
1398/4/20
12:43 1395


    دكتر يعقوب فتحي مدير كل فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرج  از ارسال آثار فاخر هنري و علمي به دبيرخانه بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني و پژوهشي ابراز خشنودي كرد.


به گزارش خبرنگار جام جم کرج به نقل از  روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز،  مدير كل فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي واحد كرج   گفت: در چهارمين روز ارسال آثار دانشجويان، كاركنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامي سراسر كشور به دبيرخانه جشنواره هنر و ادبيات ديني واقع در واحد كرج، فرصت ارسال آثار براي بيش از 22 واحد دانشگاهي به پايان رسيد و امروز 19 تيرماه آخرين مهلت ارسال آثار براي 10 استان باقيمانده است.
   دكتر فتحي افزود: استان هاي گيلان، مازندران، گلستان، اصفهان، چهارمحال و بختياري، البرز، قزوين، تهران، سمنان و خوزستان نيز تنها تا پايان امروز فرصت دارند آثار خود را براي شركت در اين جشنواره مهم كشوري ارسال نمايند.
    وي با اشاره به حضور آثار چشمگير هنري، علمي و فرهنگي در ميان آثار ارسالي، اظهار داشت: آثار رسيده پس از جمع آوري در پايان امروز، پس از طبقه بندي شدن به گروه هاي تخصصي داوري ارائه خواهند شد و بر اساس شرايط و ضوابط خاص هر گروه مورد ارزيابي قرار خواهند گرفت.
    مسئول بيست و چهارمين جشنواره هنر و ادبيات ديني افزود: حضور آثار دانشگاهي بيش از 25 استان كشور در اين جشنواره، رويداد مهم و تاثيرگذاري را در تمامي زمينه هاي علمي، پژوهشي، فرهنگي، هنري و ادبي به جاي خواهد گذاشت و اميدواريم با توكل به خداوند و با تكيه بر تخصص و توانمندي هاي استان البرز بويژه دانشگاه آزاد اسلامي البرز برگ افتخار ديگري در زمينه قرآن و عترت در كارنامه پرافتخار اين دانشگاه ثبت شود.
    وي ضمن ابراز خرسندي از نظم و آرامش حاكم بر روند تحويل آثار از تمامي حوزه هاي دست اندركار اين جشنواره در واحد كرج تقدير نمود و افزود: تا كنون مسئولين بخش هاي مختلف دانشگاه آزاد اسلامي استان البرز از اين دبيرخانه و نحوه تحويل آثار از نزديك ديدن كرده اند.
   دكتر فتحي در پايان تصريح كرد: واحد كرج تمام توان خود را در ارائه خدمات رفاهي براي عزيزاني كه استان هاي مختلف آثار خود را به اين دبيرخانه ارائه مي نمايند به كار مي گيرد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.