برگزاری جشن ویژه کودکان مبتلا به دیابت در دانشگاه علوم پزشکی البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

به مناسبت دهه ی کرامت در دانشگاه علوم پزشکی البرز برپا شد

برگزاری جشن ویژه کودکان مبتلا به دیابت در دانشگاه علوم پزشکی البرز

 برگزاری جشن ویژه کودکان مبتلا به دیابت در دانشگاه علوم پزشکی البرز
1398/4/20
12:43 1395

هم زمان با آغاز دهه کرامت به همت مجتمع آموزشی و درمانی امام علی (ع)  جشن ویژه کودکان مبتلا به دیابت نوع یک در دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار جام جم کرج به نقل از  روابط عمومی دانشگاه – هم زمان با آغاز دهه کرامت به همت مجتمع آموزشی و درمانی امام علی (ع)  جشن ویژه کودکان مبتلا به دیابت نوع یک در دانشگاه برگزار شد.
این مراسم با هدف اطلاع رسانی ، آموزش و ایجاد روحیه و انگیزه در کودکان مبتلا به دیابت   و با حضور معاون آموزشی دانشگاه ، مدیریت مجتمع آموزشی و درمانی امام علی (ع) و چند تن از اعضای هیات علمی دانشگاه و خانواده های کودکان برگزار شد.
گفتنی است طی این مراسم آموزشی - فرهنگی، مباحث مرتبط با نحوه استفاده از دارو، روش های سنجش قند خون،نوع تعذیه، اهمیت ورزش در زندگی روزمره و نیز مباحث روانشناسی، در قالب نمایش های شاد و عروسکی، به حاضرین در جلسه ارائه گردید.
همچنین ضمن پخش کلیپ و نماهنگ های مذهبی متناسب با دهه کرامت، جوایز و هدایایی به کلیه مبتلان به دیابت نوع 1 حاضر در جلسه، تقدیم شد.
 در پایان یک خانواده از جمع کودکان دیابتی شرکت کننده، به قید قرعه تعیین و توفیق سفر زیارتی رایگان به مشهد مقدس را کسب نمود.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.