اخبار

 آخرین اخبار 

رییس اتحادیه کامیون داران کرج:

نیاز کامیون های درون شهری به لاستیک دولتی

 نیاز کامیون های درون شهری به لاستیک دولتی
1398/4/25


رییس اتحادیه کامیون داران کرج گفت: استان البرز به 10 هزار حلقه لاستیک برای ماشین های درون شهری نیاز دارد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز البرز، ناصر کاویانی افزود: تعداد لاستیک های اختصاص یافته به اتحادیه از ابتدای طرح تاکنون حدود 2 هزار حلقه است که به علت کمبود آن نتوانسته ایم به همه خودروهای عضو اتحادیه لاستیک بدهیم.
وی گفت: حدود 15 هزار اتومبیل که شامل کامیون سنگین، کامیونت، وانت، خاور و ماشین های سنگین راهداری نظیر بلدوزر، لودر و گریدر، عضو اتحادیه کامیون داران استان البرز هستند.
وی ادامه داد: با توجه به تخفیف هایی که از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام شده است 15 درصد سهمیه به اتحادیه درون شهری و 85 درصد سهمیه به ماشین های بین شهری اختصاص یافته است.
کاویانی با بیان این که تعداد خودرو های برون شهری کمتر از خودروهای درون شهری است، گفت: ما در خصوص اتومبیل های دورن شهری با  کمبود لاستیک مواجه هستیم در حالی خودروهای برون شهری لاستیک مازاد دارند.                                                                              
کاویانی اظهار داشت: شهردای هم برای دریافت کنندگان لاستیک قانون ثبت نام در سایت را وضع کرده است که ناهماهنگی بین شهرداری و بعضی دستگاه های خدمات رسان موجب شده است تا رانندگان در زمینه دسترسی به سایت با مشکل مواجه شوند.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.