اخبار

 آخرین اخبار 

به مناسبت سالروز تشکیل نهاد شورای نگهبان

دیدار نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اعضای شورای نگهبان البرز

 دیدار نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج  با اعضای شورای نگهبان البرز
1398/4/25


نماینده ولی فقیه در استان البرز بر نقش خطیر شورای نگهبان در پیشگیری از راه نفوذ دشمنان و معاندان به ارکان نظام تاکید کرد.


به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز البرز، آیت الله حسینی همدانی که در جمع اعضای شبکه نظارت بر انتخابات استان به مناسبت سالروز تشکیل نهاد شورای نگهبان سخن می گفت، با بیان اینکه اقتدار شورای نگهبان در دفاع از اسلام و قوانین اسلامی مورد تاکید حضرت امام بود، افزود: امام (ره) تا پایان حیات خود مدافع این نهاد مقدس بودند و پس از ایشان نیز رهبر معظم انقلاب از آن حفظ و حراست کرده اند چرا که شورای نگهبان حافظ اسلامیت و جمهوریت نظام ایران اسلامی است.
وی در ادامه گفت: از آنجایی که دشمنان با اسلامیت و جمهوریت نظام مشکل دارند به همین دلیل با شورای نگهبان مخالفت و دشمنی دارند.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: هر چه ناظران و عوامل شورای نگهبان وظیفه خود را به خوبی انجام دهند، هم موجب یاس دشمنان خواهند شد و هم موجب درخشش این نهاد انقلابی و اسلامی می شود.
آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه رأی مردم در نظام اسلامی بسیار مهم است، گفت: مردم زیربنای اداره امور کشور هستند و این رای مردم است که جمهوریت نظام را ساخته است، بنابر این صیانت از آرای مردم وظیفه مهمی است که شورای نگهبان در انتخابات پیش رو باید به این امر دقت لازم را داشته باشد چرا که دشمنان به این انتخابات نیز چشم طمع دارند تا در بلوغ انقلاب اسلامی، چهره نظام را خدشه دار کنند.
گفتنی است 4500 نفر به عنوان ناظر انتخابات در استان فعالیت می کنند و در انتخابات اسفند امسال در بیش از 1200 شعبه اخذ رای در سراسر استان، بر انتخابات مجلس شورای اسلامی نظارت خواهند کرد.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.