اخبار

 آخرین اخبار 

اهداف توسعه ای البرز

با تعامل سازنده درصدد ثبات آرامش در البرز هستیم

با تعامل سازنده درصدد ثبات آرامش در البرز هستیم
1398/4/25


نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امید است روند فعلی و آرامش حاکم، ثبات یابد و بتوانیم در سایه اتحاد و هم افزایی براساس منویات مقام معظم رهبری و طبق الگوی ملی، اسباب رونق و رشد البرز را فراهم کنیم.

 

به گزارش خبرنگار جام جم البرز به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در دیدار با رییس کل دادگستری استان که در محل دادگستری البرز صورت گرفت، ضمن تبریک انتصاب دکتر فاضلی در سمت رییس کل دادگستری، افزود: در این استان مجموعه مدیران در قالب ید واحد و در کمال اتحاد و انسجام به پیشبرد امور می پردازند.
وی ادامه داد: از آغاز مسئولیتم در البرز بعنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی تاکنون که مسئولیت استانداری البرز را بر عهده دارم طی مطالعات دقیق شرایط استان را مورد بررسی قرار دادم.
شهبازی گفت: مسائلی در استان وجود داشت که با همدلی و تعامل و اقداماتی تیمی و منسجم به سرانجام رساندیم.
وی با بیان اینکه اکنون در البرز با پرهیز از حواشی با سرعت به سمت پیشرفت و توسعه حرکت می کنیم، افزود: البرز، استانی بسیار مهم و استراتژیک برای کشور است از این رو به جهات فراوانی حساسیت های ویژه ای دارد.
استاندار البرز اضافه کرد: در شرایط کنونی علی رغم استقرار بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ با تدابیر پیشگیرانه، حداقل تنش های کارگری و کارفرمایی که اسباب زحمت برای مسئولان ملی ایجاد کند را نداشتیم.
وی با بیان اینکه دستگاه قضا ملجا است، گفت: امید است روند فعلی و آرامش حاکم، ثبات یابد و بتوانیم در سایه اتحاد و هم افزایی براساس منویات مقام معظم رهبری و طبق الگوی ملی، اسباب رونق و رشد البرز را فراهم کنیم.
رییس کل دادگستری البرز نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور استاندار البرز افزود: هدف ما واحد است و سیاست های نظام اقتضا می کند با تمامی مجموعه تعامل مثبت داشته باشیم.
فاضلی با بیان اینکه همه ما بعنوان مسئولان نظام توانمندی ها، اختیارات و وظایف خود را می دانیم، عنوان کرد: شرایط خاص البرز ایجاب می کند که هماهنگی ویژه ای بین تمامی مسئولان وجود داشته باشد.
وی گفت: امید است بتوانیم در سایه همدلی و تعامل منشا خیر و اثر باشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.