میزان مرغوبیت و کیفیت مواد غذایی را از ما بپرسید

اخبار

 آخرین اخبار 

دکتر افشین رجبی خرّمی مدیریت آزمایشگاه تخصصی کیمیای ناب :

میزان مرغوبیت و کیفیت مواد غذایی را از ما بپرسید

 میزان مرغوبیت و کیفیت مواد غذایی را از ما بپرسید
1398/5/3


ما میتوانیم درجه کیفیت، نامرغوب و تقلبی بودن مواد غذایی مانند انواع روغن های خوراکی، رب گوجه فرنگی، عسل، لبنیات و ... را با آزمایش های دقیق اعلام کنیم.


خبرنگارجام جم البرز، عوامل زیادی بر سلامت افراد جامعه  تاثیر می گذارند .آلودگی محیط زیست ، تغذیه ناسالم ، آب آلوده و .... تهدید کننده های  اصلی سلامتی انسان هستند . رعایت بهداشت شخصی تا حدودی به حفظ سلامتی کمک می کند اما کنترل همه موارد از حیطه اختیار و توانایی فرد خارج است . سازمان های مرتبط با بهداشت وسلامت موظفند به طور مستمر ودقیق به رصد این حوزه بپردازند . البته  این مراکز با همکاری آزمایشگاه های فعال  می توانند نقش موثرتری در سلامتی افراد جامعه داشته باشد . خبرنگار جام جم البرز گفتگویی با دکتر افشین رجبی خرّمی مدیر توانمند ، خوش فکر و با دانش آزمایشگاه تخصصی کیمیای ناب  انجام  داده که ماحصل آن را در ذیل می خوانید :
لطفا ضمن معرفی خود از سوابق کاری و اجرایی تان مختصری توضیح دهید؟
متولد سال ۱۳۵۵ و فارغ التحصیل دکترای تخصصی شیمی از دانشگاه شهید بهشتی هستم. هم اکنون نیز به عنوان هیات علمی دانشگاه آزاد واحد کرج با سمت دانشیاری مشغول به فعالیت می باشم. حدود ده سال پیش نیز با هدف ارائه خدمات به صنعت و جامعه آزمایشگاه تخصصی کیمیای ناب را تاسیس نمودم.

فعالیت آزمایشگاه خود را بیان کنید؟
آزمایشگاه ما با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز و کادری مجرب و متخصص، آنالیز دقیقی از ترکیبات مواد غذایی با تعیین میزان کیفیت محصولات به متقاضیان ارائه می کند .

مراجعین شما چه کسانی هستند؟
آزمایشگاه کیمیای ناب به عنوان همکار سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و دارو به فعالیت کنترل محصولات تولیدی کارخانجات و کارگاه های مواد غذایی مشغول است. بخش های خصوصی و مردم نیز بطور مستقل به آزمایشگاه ما مراجعه میکنند.
علت مراجعه مردم جهت آزمایش برخی مواد غذایی چیست؟
بسیاری از مردم نسبت به سلامت شیمیایی و میکروبی مواد غذایی مانند روغن زیتون ، عسل ، رب ، نان و آرد ، میوه وخشکبار حتی آب آشامیدنی نگرانی هایی دارند و اصالت و کیفیت این مواد برایشان مهم است . در مورد نان استفاده از جوش شیرین در برخی نان ها وحساسیت مردم به این موضوع علت مراجعه می باشد . در بخش محصولات کشاورزی و خشکبار وجود سموم کشاورزی بالا ابتلا به انواع سرطان ها وسایر بیماری ها را به دنبال دارد . صرف ظاهر خوب محصولات کشاورزی تضمینی برای سالم بودن آن ها نیست. آزمایشگاه پس از دریافت نمونه ها و تجزیه و تحلیل مواد تشکیل دهنده گزارش و نتیجه نهایی را در خصوص کیفیت محصولات برایشان ارسال می کند .

فرآیند زمانی پاسخ دهی به نمونه ارسالی در آزمایشگاه شما چقدر است ؟
معمولاً پس از 10 روز کاری از دریافت نمونه تحویل تا پاسخ به مشتریان زمان می برد .

نشانی و راه های ارتباطی با آزمایشگاه کیمیا ناب را اعلام کنید؟

کرج ، کمالشهر ، خ شهید بهشتی بین خ ظفر 9 و10ساختمان 4 طبقه ، طبقه اول آزمایشگاه کیمیای ناب
تلفن : 5-34721834
وبسایت:  kimialab.com

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.