اخبار

 آخرین اخبار 

علی زاهدی مدیر عامل شرکت ایمن فانوس پاسارگاد:

خدمات ویژه ما، نصب و فروش سیستم های اعلان و اطفاء حریق ساختمان های مسکونی و اداری است

خدمات ویژه ما، نصب و فروش سیستم های اعلان و اطفاء حریق ساختمان های مسکونی و اداری است
1398/5/9

امنیت از مهم ترین خواسته های هر فرد وجامعه می باشد . وجود امنیت و احساس آن در پیشبرد اهداف فردی وگروهی  و سلامت روحی آنها نقش مهمی دارد.


خبرنگار جام جم البرز : امنیت از مهم ترین خواسته های هر فرد وجامعه می باشد . وجود امنیت و احساس آن در پیشبرد اهداف فردی وگروهی  و سلامت روحی آنها نقش مهمی دارد. در صنعت ساختمان  کیفیت بالای  مصالح ساختمانی ورعایت استاندارد ها ضریب ایمنی سازه ها را در برابر خطرات طبیعی مانند زلزله ، سیل و... ارتقا می دهد . خوشبختانه امروزه با وجود نظارت های منظم و مستمر ساختمان های با کیفیتی در استان البرز و کشور ساخته می شود. اما نکته ای که در این صنعت مغفول مانده است و بجاست مردم و مسئولین بیشتر به آن توجه ودقت نظر داشته باشند ایمنی ساختمان ها در برابر حوادث غیر طبیعی چون آتش سوزی و... می باشد. هر ساله بروز آتش سوزی ها ی مختلف در مراکز خرید ، ساختمان های اداری و مسکونی تلفات و خسارات انسانی، مالی،  جبران ناپذیری بر جامعه تحمیل می نماید. برنامه ریزی و فرهنگ سازی جهت نصب وراه اندازی سیستم های امنیتی ، اعلام واطفاء حریق وآموزش استفاده صحیح آن ها  از ضروریات جامعه است . مهندس علی زاهدی مدیر کارآفرین ، فرهیخته و توانای شرکت ایمن فانوس پاسارگاد با خبر نگار جام جم البرز به گفتگو پرداخته که ماحصل آن را در ذیل می خوانیم :

لطفا فعالیت شرکت خود را بیان کنید؟
 مدت 15 سال است که شرکت ما در زمینه نصب وفروش سیستم های حفاظتی و نظارتی در استان البرز فعالیت دارد . البته عمده فعالیت مجموعه نصب وفروش سیستم های  اعلام واطفاء حریق در ساختمان های اداری مسکونی وتجاری می باشد .
در بخش اعلام واطفاء حریق لطفا توضیح بیشتری ارائه کنید ؟  
شرکت  ایمن فانوس پاسارگاد از زیر مجموعه های سازمان آتش نشانی می باشد. این شرکت  دارای تاییدیه آتش نشانی است . هر شرکتی نمی تواند این تاییدیه را اخذ نماید . با داشتن مجوز و تاییدیه های لازم شرکت ما  بحث ایمنی و امنیتی ساختمان ها را نیز انجام می دهد .  

از شاخصه ها ویژگی های متمایز شرکت شما چیست؟
 ما در زمان اجرا و ارائه خدمات به متقاضیان،  تمام تلاش خود را در خوش قولی وانجام دادن کارهای محوله به طور دقیق واصولی انجام می دهیم واین را  از ویژگی های شرکت وسر لوحه کار خود قرارداده ایم وبه این متعهد هستیم . البته در زمان اجرای پروژه های ساختمانی برنامه کاری ما نیز مطابق با روند ساختمان سازی پیش می رود .

با توجه به سال رونق تولید آیا پیامی در این رابطه دارید ؟
بله . برای رونق تولید وپیشرفت اقتصادی جامعه باید از تولیدات ایرانی مصرف کنیم . استفاده ازکالاهای تولید داخل توسط مردم خیلی مهم است . بیشتر تولیدات داخلی  دارای کیفیت های خوبی هستند . اما متاسفانه فرهنگ غلطی در جامعه  وجود دارد که به جنس خارجی بیشتر  توجه می شود و اولویت مردم مصرف هر چیز خارجی است در صورتی که این یک کار  اشتباه است و نیازمند تغییر و اصلاح در این فرهنگ هستیم .    

لطفاً نشانی شرکت وشماره تماس خود را اعلام کنید.
کرج ، بلوار ذوب آهن ، روبروی بیمه نیروهای مسلح ، دفتر شرکت ایمن فانوس پاسارگاد

تلفن دفتر شرکت : 32720368
همراه مدیر عامل : 09123632415

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.