اخبار

 آخرین اخبار 

حاج حبیب الله عباسی نسب مدیر قالیشویی مرکزی کرج:

32 سال سابقه و عضویت رسمی در اتحادیه نمونه ای از توانمندی و اعتماد مشتریان است

 32 سال سابقه و عضویت رسمی در اتحادیه  نمونه ای از توانمندی و اعتماد مشتریان است
1398/5/9

فرش ، قالی ، گلیم و...تاریخ کهنی در فرهنگ ایرانیان دارد  و از دیرباز تا کنون مورد استفاده آنان بوده است .  

 

خبرنگار جام جم البرز: فرش ، قالی ، گلیم و...تاریخ کهنی در فرهنگ ایرانیان دارد  و از دیرباز تا کنون مورد استفاده آنان بوده است .  بافته هایی منحصر به فرداز هنرمندان ایران زمین که شکوه هنر و سلیقه ایرانیان را بر جهانیان نمایان می سازد . از مهمترین کالای صادراتی ایران محسوب می گردد وهمه ایرانیان در منزل ومحیط کار خود از فرش به اشکال مختلف استفاده می نمایند . نوروز و خانه تکانی رسم وآیینی  از پیشینیان است که تا به امروز ادامه دارد . شستن فرش و قالی نیز در این آیین جایگاهی خاص دارد . هر ایرانی  حداقل سالی یکبار به شستن فرش وگلیم وموکت منزل خود اقدام می کند . در بیشتر مواقع  شستن فرش و قالی و... در خانه باعث مشکلاتی می شود وبه کیفیت آن آسیب وارد خواهد شد . کاهش عمر مفید فرش وقالی ... بر هزینه های اقتصادی خانواده می افزاید لذا شستن فرش ها توسط مراکز مجازی بنام قالی شویی که دارای مجوزهای لازم ودستگاه های پیشرفته هستند مقرون به صرفه خواهد بود . شستن فرش ، قالی ، گلیم و... توسط این مراکز با موادشوینده  مناسب ورعایت مسایل بهداشتی و اسلامی هنگام شستشو به وسیله کادری مجرب موجب  حفظ زیبایی وکیفیت فرش می گردد  قالی شویی مرکزی کرج با مدیری متعهد ، دلسوز و امانت دار وپرسنلی دارای تجربه و تجهیزات به روز توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید گفتگوی خبرنگار جام جم البرز با این مدیر با تجربه و مردمی  را در ذیل می خوانیم :   
لطفا خودتان را معرفی نمایید:
حبیب الله عباسی نسب، مدیر قالیشویی مرکزی کرج،
۳۲ سال است که در این رشته در کرج فعالیت دارم و عضو اتحادیه قالیشویان کرج هستم

ویژگی ممتاز قالیشویی شما نسبت به سایرین از لحاظ ارائه خدمات در چیست؟
از جمله دلایلی که بنده در این شغل موفق و حرفه ای شدم  و استاد کارش هستم  این است که همیشه سعی دارم بهترین خدمات را ارائه دهم و نسبت به فعالیتی که به من محول شده حساسیت زیادی به خرج می دهم.
مجموعه ما اعلاترین فرش ها را با بهترین کیفیت به خصوص برای شست و شو  فرش های ابریشمی از شهر های دیگر به ما مراجعه می کنند چرا که این کار سخت و حساسی است.
در مجموعه ما خدمات پرداخت، رفوگری، رنگ برداری، رنگ رزی فرش ارائه می شود . سعی ما بر این است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم.
در شست و شو از آب کُر و اسلامی استفاده می کنیم.
حتی در مواد شوینده هم از سود، تاید، کلر،پودر صابون ، شامپو استفاده می کنیم در مجموعه ما از آب ژاول استفاده نمی شود چرا که برای فرش مضر است.
چقدر زمان طول می کشد تا شما فرش مشتری را شست و شو و تحویل دهید؟
معمولا به فصل، بستگی دارد اما سعی ما در این است که ظرف ۴۸ ساعت به مشتریان تحویل دهیم .
فرش دست بافت اگر با آفتاب خشک شود بهتر است و کیفیت آن حفظ می شود،  اما فرش ماشینی چه در فصل سرد باشد چه گرم ما ظرف ۴۸ ساعت تحویل می دهیم.
لطفا اطلاعات تماس خود را اعلام بفرمایید.
آدرس : بلوار طالقانی جنوبی نرسیده به چهار راه طالقانی خیابان سید الشهدا نرسیده به مسجد سید الشهدا دفتر قالیشویی مرکزی کرج پلاک ۱۴۳
کارخانه: گلستان یکم. مهرشهر. ابتدای محله ی اصفهانیا. رو به روی باغ صالحی
تلفن : ۳۲۲۰۸۱۶۳
۳۲۷۰۰۱۲۶
۳۲۷۲۷۰۶۰

 

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.