رباط کریم با ۶۰ پروژه به کارگاه عمرانی تبدیل می‌شود

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

شهردار منتخب رباط کریم:

رباط کریم با ۶۰ پروژه به کارگاه عمرانی تبدیل می‌شود

 رباط کریم با ۶۰ پروژه به کارگاه عمرانی تبدیل می‌شود
1398/5/20
12:43 1395

شهردار منتخب رباط کریم در نشست خبری با خبرنگاران مطرح کرد: به دنبال شهرداری تمام شیشه ای هستیم و خبرنگاران را منتقدان شهری می دانم.


به گزارش خبرنگار جام جم اسلامشهر و رباط کریم: شهردار منتخب یا همان سرپرست شهرداری رباط کریم در نشستی با اصحاب رسانه این شهرستان بر شفافیت در شهرداری تاکید کرد و گفت: ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا مردم روی گوشی های خود طرح تفصیلی شهر را مشاهده کنند.
وی با بیان اینکه به دنبال ایجاد شهرداری تمام شیشه ای هستیم، تصریح کرد:  بحث پاسخگویی و شفافیت دو موضوعی است که می تواند برای ما کارساز باشد و موجب شود مشارکت اجتماعی تنها در ظاهر نماند.
شهردار رباط کریم ادامه داد: هرگز شهرداری رباط کریم در مسیر دادسرا قدم نخواهد زد و رابطه ی ما با خبرنگاران رابطه ی قانونمندی خواهد بود و در این مسیر از همه ی دوستانم خواهش می کنم که همراه ما باشند .
پارسا درخصوص اقداماتی که پیش رو است بیان داشت: نزدیک ۶۰ پروژه به مبلغ ۱۱۶ میلیارد تومان در دست داریم و تمام پروژه هایی که از قبل استارت خورده بود فعال است و حتی یک پروژه ای که متوقف شده باشد نداریم و حدود۱۵ روز پیش ۳۰پروژه تعریف شد که با توجه به این ۶۰پروژه در آینده ای نزدیک شهر رباط کریم به کارگاه فعال عمرانی تبدیل و مردم از مواهب این پروژه ها بهره مند خواهند شد.
شهردار رباط کریم در خصوص چگونگی عملکرد در شهرداری رباط کریم نیز اظهار داشت: از این پس شهرداری حتما شیشه ای خواهد بود و چیزی برای پنهان کردن از مردم نخواهد داشت.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر