برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم هشتگرد

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 
  • گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد با صعود ذوب آهن و حذف سایپا گروه‌های 8 گانه لیگ قهرمانان آسیا تکمیل شد.
  • تنها یاریگرتان، خدا باشد شهید «محمد محمد پور» در سال،1340 در یکی از روستاهای شهرستان «هشترود» زمانی که قحطی و خشکسالی در آن منطقه عارض شده بود، چشم به جهان گشود. دوران کودکی و نوجوانی خود را که همراه با از کار افتادگی پدرش بود توام با سختی و مشقت فراوان در کنار خانواده ایثارگرش سپری نمود و در همان دوران کلیه امور مربوط به خانه و کشاورزی را بر دوش می کشید و جهت مرتفع شدن مشکلات مادی خانواده با دستمزد اندک به کار در خارج از منزل همت می گماشت.
  • آموزش فرهنگ رانندگی را باید از مدارس شروع کرد شهردار کرج گفت: سازمان های مردم نهاد نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیکی، کاهش حوادث و افزایش ایمنی در رانندگی دارند.
  • نخود مانع تغییر DNA نخود از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییر DNA جلوگیری میکند.
  • پیام های مردمی خوانندگان عزیز می توانند جهت طرح مشکلات شهری و استانی درابعاد مختلف، با شماره تلفن026-32210009دفتر تحریریه روزنامه جام جم البرز همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت 10صبح تا 15تماس بگیرند تا به نام خودشان در ستون مربوطه درج شود.
  • ایجاد بسترهای لازم برای شادی مردم رئیس کمیسیون نظارت و تحول ادرای شورای اسلامی شهر کرج گفت:دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.
  • سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب شد استاندار البرز با صدور حکمی سعید شفیعیان را به عنوان سرپرست دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری البرز منصوب کرد.
  • همایش بزرگ سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد همایش سرمایه گذاری در شهر جدید هشتگرد با حضور مهندس طاهرخانی معاون وزیر مسکن و شهرسازی در امور شهرهای جدید کشور، مهندس ارتقائی معاون عمرانی استانداری البرز و فرماندار شهر کرج، دکتر جعفری مدیر عامل شهر جدید هشتگرد، شهرداران قدیم و جدید هشتگرد و جمع زیادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف کشور در محل پارک گلستان شهر جدید هشتگرد برگزار گردید.
  • رییس پلیس راهور گفت طرح زوج و فرد در استان قابل اجرا نیست رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز خواستار در اختیار گرفتن کنترل دوربینهای شهری شد.
  • پرواز بادبادک‌ها در آسمان کرج جشنواره بادبادک‌ها با حضور بیش از پانصد نفر از خانواده‌های کرجی در پارک باغستان کرج برگزار شد.

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم هشتگرد

برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم هشتگرد
1396/1/19
12:43 1395

مسابقات والیبال جام شهدای مدافع حرم با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر هشتگرد و با مشارکت حوزه بسیج 611 مالک اشتر این شهر برگزار شد.

هشتگرد- خبرنگار جام جم: 10 تیم در این مسابقات شرکت داشته که در پایان مسابقه فینال بین تیم های شهدای آبیک و تیم شهید ناصر زارع هشتگرد برگزار شد و تیم شهدای آبیک با شکست حریف به قهرمانی دست یافت علی جوادی رئیس شورای اسلامی هشتگرد در اختتامیه این مسابقات هدف از برگزاری مسابقات را نه برای به دست آوردن جام بلکه ایجاد روحیه نشاط در بین جوانان و زنده نگه داشتن یاد شهدا دانست و گفت: استقبال پرشور ورزشکاران در مسابقات فوتسال جام شهدای هشتگرد، ما را بر آن داشت تا از ظرفیت حوزه بسیج استفاده نموده و مسابقات والیبال نیز برگزار نماییم .خانم دکتر آقا محمدی عضو شورا و نایب رئیس هیئت والیبال شهرستان نیز در این مراسم حمایت و همدلی اعضای  شورای شهر را زمینه ساز برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و از جمله والیبال دانست .خانم شاهوردی عضو شورا و رئیس کمیسیون فرهنگی شورا نیز از تلاش های فرمانده حوزه بسیج 611 و بسیجیان این حوزه در برگزاری و حفظ امنیت و آرامش طی اجرای مسابقات قدردانی نمود .

گفتنی است شجری پور، میر غفاری و ساداتی از اعضای شورا نیز در مراسم اهدا جوایز حضور داشتند.

کلمات کلیدی
مارا در تلگرام دنبال کنید
اشتراک گذاری

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر