جشنی برای شادی ایتام البرزی

اخبار

 آخرین اخبار 

کمیته امداد امام خمینی برگزار کرد

جشنی برای شادی ایتام البرزی

جشنی برای شادی ایتام البرزی
1398/5/28


جشن آرزو‌ها ویژه ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی با حضور بیش از ۳۰۰ یتیم و حامی در اردوگاه امام علی (ع) برگزار شد.


به گزارش  خبرنگار جام جم البرز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ محمدی فر مدیرکل کمیته امداد امام خمینی البرز گفت: با راه اندازی سایت آرزو‌های این کمیته و فعالیت در یکسال گذشته، دست نوشته آرزو‌های ایتام در این سایت بارگذاری و خیرین با توجه به سلیقه و میزان توانشان یک یا چند آرزوی ایتام را برآورده کردند.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین نگرانی خانواده ایتام و آرزوی آنان تأمین مسکن است که تاکنون بالغ بر دویست و سی واحد مسکونی توسط خیرین و همکاری آنان با کمیته امداد آماده شده است.

محمدی فر افزود: تا پایان شهریور در سراسر استان، هیچ یتیم مورد حمایت کمیته امداد فاقد مسکن نخواهد بود و در اینمراسم به بیست خانواده تخت حمایت لوح اسناد مسکن تحویل داده می‌شود.

محمدی فر در ادامه با اشاره به کمک‌های مادی و معنوی خیرین در تمامی زمینه‌ها برای شاد کردن ایتام گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ یتیم تحت حمایت و ۴ هزار و ۵۰۰ نفر عضو طرح محسنین کمیته امداد هستند که نیاز آنان در تمامی زمینه‌ها اعم از لوازم مصرفی، اقلام و مستقلات زندگی، تحصیلی و ورزشی با کمک خیرین تامین می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه امسال عید قربان در راستای تأمین گوشت و گوسفند قربانی برای نیازمندان افزایش چشمگیر و دو برابری کمک‌های البرز نشینان را شاهد بودیم که تمامی کمک‌ها در روز عید قربان بسته بندی و به دست ایتام و نیازمندان رسید.
کپی لینک

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر

عضویت در خبرنامه

اطلاعات شما جایی منتشر نخواهد شد.