سعی کرده ایم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

رضا سلطان محمدی ، رییس اتحادیه تالارو رستوران های کرج و مدیریت تالار آرش:

سعی کرده ایم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم

 سعی کرده ایم وظایف خود را به نحو احسن انجام دهیم
1398/6/6
12:43 1395

درعصر تکنولوژی وپیشرفت های گوناگون زمان به سرعت در حال گذر است.

 

خبرنگار جام جم البرز : درعصر تکنولوژی وپیشرفت های گوناگون زمان به سرعت در حال گذر است. خانواده ها کمتر فرصت دورهمی واستفاده از غذاهای خانگی را پیدا می کنند . مع الوصف رستوران وتالارها در ارائه خدمات پذیرایی ، برگزاری جشن ومراسم ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند، تا آنجا که استقبال افراد از این خدمات روزبه روزدر حال افزایش است. سلامت غذا یی ورعایت اصول بهداشتی از اولویت های اصلی مشتریان این مراکز است . تالار ورستوران آرش با سابقه ای 40 ساله ومدیریتی مبتنی بر تعهد وتجربه توانسته است اعتماد مشتریان زیادی را جلب وخدمات با کیفیتی به آنان ارائه نماید . گفتگوی خبرنگار جام جم البرز را با رضا سلطان محمدی رییس اتحادیه ومدیر تالار آرش را در ذیل می خوانید:
 
مختصری از سابقه فعالیت خود  را بیان نمایید؟
حدود پنجاه سال است که در زمینه رستوران داری و مدیریت تالارپذیرایی فعالیت می نمایم واز کودکی تا حال حاضر در این شغل مشغول به این کارهستم . ملک تالار را در سال 1360 خریداری کردم البته تا آن زمان درکرج تالاری وجود نداشت.حدود پنج دوره است که مدیریت اتحادیه صنف تالار و رستوران های کرج را بر عهده دارم وسعی کرده ام وظایف مربوط به اتحادیه را به نحو احسن انجام دهم.
وجه تمایز مجموعه شما نسبت به سایر همکاران در چیست؟
لازمه انجام کارهای خدماتی داشتن ظرافت و نظم است . اهمیت آن به علت ارتباط مستقیم این شغل با سلامت مردم می باشد .نظارت مدیررستوران بر بهداشت محیط کار و استفاده از مواد غذایی سالم الزامی است. در خصوص انتخاب غذا و نوع آن برای مشتریان امکان تست وجود دارد که  هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان در ارائه خدمات می باشد . خدا وند را شاکریم که مردم همیشه از خدمات ما راضی بوده اند. در صنف ما احترام به مشتری حرف اول را می زند،چون سرمایه ما مشتریان هستند.
چه مشکلاتی در حوزه فعالیت شما وجود دارد؟
ما در صنف خود با مشکلات بسیاری سر و کار داریم.یکی از این مشکلات نوسانات قیمت مواد اولیه مصرفی می باشد.متاسفانه قیمت این اجناس، روزانه در حال تغییر است و ما شاهد بی ثباتی در بازار هستیم .این امر موجب شده است تا ما  نیز قادر به تغییر قیمت و تعرفه نباشیم.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر