افتتاح ۱۶۰ کلاس درس جدید در البرز

رهبری

اخبار

 آخرین اخبار 

به همت خیرین و دولت؛

افتتاح ۱۶۰ کلاس درس جدید در البرز

افتتاح ۱۶۰ کلاس درس جدید در البرز
1398/6/13
12:43 1395


مدیرکل آموزش و پرورش البرز: به همت دولت و خیرین هزار کلاس درس در این استان در حال احداث است که تا مهرماه ۱۶۰ کلاس آن ها آماده افتتاح می شود.


به گزارش خبرنگار جام جم البرزبه نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مرکز البرز؛ سالار قاسمی در نشست کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش  البرز که  در دفتر نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج برگزارشد، گفت: اولویت سال تحصیلی آینده عملیاتی شدن سند تحول بنیادین در مدارس است.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش البرز با ۲ رویکرد تربیتی کارش را شروع کرده است و پیام شروع و پایان سال تحصیلی در این استان، نماز است .
قاسمی  افزود: فعالیت کمیته همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش هم برای سال جدید در چهار محور که شامل توسعه مدارس صدرا، توانمندسازی، طراحی و اجرای آموزش های خانواده و شناسایی ظرفیت ها برای تعمیق باورهای دینی می شود، سازماندهی شده است.
وی ادامه داد:  تقویت رشته ادبیات و علوم انسانی در استان از دیگر اهداف ماست به گونه ای که برای اولین بار این رشته وارد مدارس سمپاد شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش البرز گفت: تدوین بسته های آموزشی، انجام برنامه های پژوهشی، آسیب شناسی وتوانمندسازی نیروی انسانی با هدف رسیدن به اهداف کمیته  همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش  از  برنامه های در دست اجرای آموزش و پرورش البرز است.
وی ادامه داد: ۵۰ درصد مدارس البرز ۲ نوبتی است و تراکم بالای دانش آموزی در آن بالاست.

 

خبرهای مشابه

نظرات کاربران

ارسال نظر